Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

PRODEJ: kanceláře, osobní vlastnictví

Ratíškovice, Za Mlýnem

Datum uložení: 29.08.2016

Titulní fotografie

Mapa

Více fotografií

Cena 12 900 000 Kč

Poznámka: Včetně provize

Zastavěná plocha
2824 m²
Plocha parcely
16824 m²
Užitná plocha
2824 m²
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Cena včetně provize
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná (?)

Areál Ratíškovice + jeřáby, 2. kolo

Předmětem e-dražby je areál, který byl dříve využíván jako zemědělský, nyní je využitelný pro výrobní účely s administrativním zázemím. Areál je uzavřený se vstupními branami od veřejné komunikace - ulice Za Mlýnem. Administrativní budova (admin. správní budova SO 01) - 1 NP, částečně zděný z cihel (admin. část) a převážně s dřevěnou nosnou konstrukcí (skladovací část). Základy jsou betonové pasy, střecha je dřevěná sedlová s plechovou a osinkocementovou krytinou. Podlahy jsou betonové. Okna v admin. části jsou plastová, ve skladovací části jsou okna dřevěná zdvojená. Dveře jsou dřevěné. Objekt je napojen na veřejnou elektrickou síť a vodovod. TUV je zajištěna el. boilerem. Objekt je vybaven bezpečnostní signalizací. V jižní části objektu se nachází kotelna a hygienické zázemí pro Novou halu. Admin. budova byla vystavěna v r.1989. Technický stav admin. části je dobrý po úpravách, technický stav dřevěné části je horší. Nová hala (výrobní hala SO 03) - z konstrukčního hlediska se jedná o ocelový skelet s opláštěním a vyzdívkami. Základy objektu jsou železobetonové patky a pasy. Střecha je z navazujících ocelových vazníků s plechovým opláštěním. V Nové hale je zapuštěná nakládací rampa. Podlahy jsou z drátkobetonu, v podlaze se nacházejí kanály pro rozvod stlačeného vzduchu. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva se zásobníkem vody (zdroj je umístěn v místnosti v jižní části Admin. budovy) s teplovodním vedením do teplovzdušných zářičů Robur umístěných v hale. Objekt je přístupný sekčními vraty pro nákladní dopravu z nádvoří a dále je propojený chodbami s Admin. budovou a také se Starou halou. Prosvětlení je zajištěno střešními světlíky, okny a zářivkami. Nová hala je opatřena jeřábovou dráhou o nosnosti 5 tun. Hala je pronajímána vč. příslušných prostor v Admin. budově, využitelnost je pro výrobní/skladovací účely. Elektro přípojka je dovedena z rozvodny ve Staré hale. Hala byla vystavěna v r. 2010 a je ve velmi dobrém stavebně - technickém stavu. Stará hala (expediční hala SO 02) - skeletová ocelová hala založená na betonových patkách. Opláštění stěn i střechy je z hliníkových plechů. Střecha sestává z ocelových příhradových nosníků. Hala je vyzděna do výšky jeřábové dráhy. Hala je přístupná hlavními vraty z nádvoří ze severu i z jihu. Mezi Novou a Starou halou jsou vybudovány vrata. Podlahy jsou betonové. V hale je přivedena pouze elektřina. Je zde umístěna kompresorovna pro Novou halu. Ve Staré hale je instalována jeřábová dráha, s nosností 2 tuny. Stará hala byla vystavěna v r. 1989, sloužila jako seník. Aktuálně je pronajímána pro výrobní účely, celkový technický stav je uvažován jako horší. V objektu není hygienické zázemí. Movitý majetek: Jeřábová dráha, nosnost 5 t cena 360.000 Kč a Jeřábová dráha, nosnost 2 t cena 190.00. celková cena za movitý majetek 550.000 Kč.
Prodej se uskuteční dne 27.10.2016 v 10:00 hod. na adrese www. prokonzulta. cz. Prohlídky se konají dne 29.09.2016 v 15:00 hod a 06.10.2016 v 15:00 hod. Sraz účastníků na adrese: Za Mlýnem 1396, Ratíškovice 696 02.
Energetický štítek nebyl vypracován, prodejce upozorňuje, že uvedený údaj o energetické náročnosti budovy je pouze orientační.

Poslat dotaz

Číslo zakázky: IDNES-P4537

informační emaily

Prodejce

image

Jarmila Matysová
+420 776 806 ...
zobrazit celé číslo Více nabídek matysova@prokonzulta.cz

PROKONZULTA, a.s.

Zobrazit vizitku »

Možnosti financování

Reklama