Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Brně

157 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Květná 167/3, 60300 Brno

COLOSEUM NEMOVTIOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Nejvíce si zakládáme na DOBRÉ POVĚSTI. Všechny případy vyřizuje renomovaná advokátní kancelář. Prodáváme a pronajímáme všechny druhy realit. Důvěřujte nám i vy.

635 inzerátů

REAL SPEKTRUM GROUP a.s.

Lidická 718/77, 60200 Brno

Společnost REAL SPEKTRUM a. s. se zabývá prodejem a pronájmem všech druhů nemovitostí nejen v Brně, ale v celé České republice. V nabídce realit naleznete byty, rodinné domy, komerční a průmyslové nemovitosti, stejně jako pozemky k prodeji i k pronájmu. Realitní společnost REAL SPEKTRUM působí na trhu s nemovitostmi již od roku 1991 a je profesionálem ve všech službách spojených s realitami.

391 inzerátů

BRAVIS REALITY s.r.o.

Dvořákova 588/13, 60200 Brno

BRAVIS REALITY s. r. o. působí na trhu od roku 2003. Naší specializací je jak pronájem bytů a rodinných domů, tak prodej nemovitostí v Brně a okolí. Uspokojujeme především poptávku náročnějších klientů, kteří se těší dlouhodobé a pečlivé spolupráci. Ta spočívá v komplexním servisu se všemi doplňujícími službami. Díky široké databázi nabízejících a poptávajících klientů jsme úspěšní při prodeji a hledání bytů, rodinných domů, pozemků a dále také v prodeji developerských projektů. Držíme se hesla “SPOKOJENÝ KLIENT JE PRO NÁS TOU NEJCENNĚJŠÍ VIZITKOU"

254 inzerátů

BC Commerce s.r.o.

U Leskavy 34A, 62500 Brno

252 inzerátů

Allrisk reality & finance, s.r.o.

Komárovská 20a, 61700 Brno

Nabízíte k prodeji / pronájmu nebo naopak hledáte - byt, rodinný dům, stavební pozemek, chatu, chalupu, kancelář, sklad či jinou nemovitost? Poskytneme vám profesionální a rychlý servis v oblasti realit, zdarma vypracujeme nabídku, určíme optimální postup při prodeji / koupi nemovitosti, zajistíme inzerci, právní a finanční servis, zpracování znaleckých posudků pro potřeby stanovení ceny v dědickém řízení, vypracujeme PENB, daň z nabytí nemovitých věcí, výpočet daně z nemovitosti, dále nabízíme i kompletní asistenci při předání nemovitostí (přepis energií a dalších služeb).

212 inzerátů

CENTURY 21 Bonus Brno

Křenová 71, 62700 Brno

BONUS BRNOreal Vám poskytne odbornou a kvalitní péči nejen v oblastech prodeje či pronájmu bytů, domů, komerčních prostor a pozemků, ale i v otázkách právních, hypotečních či v problematice dražeb a exekucí. Jsme společností, která se specializuje také na prodej novostaveb – v tomto směru jsme TOP realitní kanceláří. BONUS BRNOreal má řadu profesionálních a zkušených realitních makléřů, kteří se specializují vždy na konkrétní oblast nemovitostí.

186 inzerátů

e-Finance, a.s., realitní divize / Brno

Bratislavská 234/52, 60200 Brno

Realitní kancelář e-Finance, a. s., realitní divize se zabývá kompletním zajištěním zprostředkování prodeje či pronájmu všech druhů nemovitostí. Dále zajišťuje výkupy nemovitostí, poradenství v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí. Součástí společnosti je také finanční a stavební divize.

185 inzerátů

GAUTE, a.s.

Lidická 26, č.p. 2006 (Objekt Gaute Centra), 60200 Brno

Jsme brněnská realitní kancelář, která pomáhá svým klientům prodat nebo koupit nemovitost bez starostí. Zařídíme za vás pro obě strany férové smlouvy, přepis na katastru a převod energií. Prodávajícím je v Gaute vždy zdarma k dispozici jeden konkrétní makléř, který se specializuje buď na prodej, nebo pronájem. S nemovitostmi v Brně a okolí i po celé ČR máme 20leté zkušenosti.

131 inzerátů

Ambienten VIP s.r.o.

Třída Kpt. Jaroše 1844/28, 60200 Brno

126 inzerátů

Hypocentrum Modré Pyramidy - Brno

Hybešova 29/271 (Brno - Staré Brno), 60200 Brno

Nabízíme služby realitní kanceláře a pomůžeme Vám zajistit optimální variantu financování. Pokud přijdete s jakoukoliv konkurenční nabídkou Hypotéky, garantujeme levnější variantu. Díky vazbám na celou řadu spolupracujících korporátních firem a neustále se zvyšujícímu množství poptávek od našich. klientů, jsme při prodeji té Vaší nemovitosti o mnoho efektivnější než řada běžných realitních kanceláří. Vaše nemovitost si tak velmi rychle najde svého konečného kupce.

125 inzerátů

PROKONZULTA, a.s.

Křenová 299/26, 60200 Brno

88 inzerátů

OPENREALITY & partners, s.r.o.

Malinovského nám. 603/4, 60200 Brno

86 inzerátů

Unicareal s.r.o.

Roubalova 4 (Masarykova čtvrť), 60200 Brno

Jsme brněnská realitní kancelář. Nabízíme kompletní služby pro kupující i prodávající. Poskytujeme kompletní servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a klientovi se snažíme poskytovat maximální servis při zprostředkování obchodu s nemovitostmi. Samozřejmostí je formální správnost a právní bezpečnost zprostředkovaných služeb a poskytování veškerých dostupných podkladů pro komplexní informovanost a dokonalou orientaci klienta. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti realit a možností financování.

74 inzerátů

TD Real s.r.o.

Charbulova 96/168, 61800 Brno

62 inzerátů

REALITKA GREEN, s.r.o.

Lidická 700/19, 60200 Brno

56 inzerátů

ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.

Mlýnská 388/68 (budova Firesta), 60200 Brno

Poradenství a analýza reálné tržní ceny zdarma. Naše realitní kancelář nabízí komplexní realitní služby. Zprostředkujeme prodej, pronájem a financování koupě bytů, domů, pozemků a jiných realit. Nabízíme také oddlužení a výkupy nemovitostí s exekucí. Jsme členem Asociace realitních kanceláří ČR.

55 inzerátů

REALITY MUZEJKA S.R.O.

Moravské náměstí 690/15, 60200 Brno

55 inzerátů

RE/MAX Go

Skácelova 1193/15, 61200 Brno

52 inzerátů

MP CZECH real

Vídeňská 55, 63900 Brno

52 inzerátů

Fiedler Reality s.r.o.

Charvatská 1385/8, 61200 Brno

47 inzerátů

RE/MAX Impuls

Koliště 65, 60200 Brno

44 inzerátů

Schmidt Reality s.r.o.

Veveří 365/46, 60200 Brno

41 inzerátů

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Vídeňská 995/63, 63900 Brno

Akciová společnost Moravská stavební - INVEST, a. s. patří mezi středně velké developerské firmy na českém trhu s nemovitostmi. Byla založena v roce 1998 za účelem výstavby bytů a rodinných domů. MS - INVEST, a. s. od svého založení úzce spolupracuje s Moravskou stavební a. s., která byla založena v roce 1996 a provádí veškerý servis k činnosti MS - INVEST, a. s. Za dobu svého působení předaly obě společnosti svým zákazníkům cca 1500 bytových jednotek a 600 rodinných domů. V současné době realizujeme a připravujeme cca 600 bytových jednotek a 500 rodinných domů. Pracovníci společností tvoří sehraný tým, který má bohaté zkušenosti i s nejnáročnějšími projekty v rámci realizace a prodeje. Naší velkou devizou je schopnost dokonalé koordinace přípravné a realizační fáze projektu. Obě společnosti monitorují vývoj na stavebním trhu a dokáží pružně reagovat na měnící se trendy ve stavebnictví i na požadavky klientů. K zákazníkům se tak dostanou nejmodernější technologie a stavební prvky.

36 inzerátů

Realitní kancelář STING - Brno

Milady Horákové 2031/1, 60200 Brno

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako je odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

34 inzerátů

RE/MAX Atraktiv Plus

Pastviny 409/56 (Komín), 62400 Brno

Realitní kancelář Brno - město, Komín Zajistíme bezpečný průběh realitního obchodu. Vyplatíme odměnu za DOPORUČENÍ klienta, který prodává byt či dům nejen ve městě Brně. Možnost dlouhodobé spolupráce. Pro bližší informace nás kontaktujte. Kontaktujte naše profesionální makléře s certifikací. Zajistí vám bezpečný průběh koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

33 inzerátů

HT Reality s.r.o.

Dobrovského 4, 61200 Brno

Realitní a finanční servis, který poskytuje tým profesionálních odborníků na realitní a finanční transakce. Poskytujeme služby ve všech oblastech týkajících se nemovitostí, tj. např. : zprostředkování prodeje a pronájmu, financování koupě nemovitostí, oddlužování vlastním kapitálem, stavební činnost, vyřízení stavební dokumentace atd. Naše široké portfolio služeb zajišťují odborníci, kterými jsou realitní makléři, finanční poradci, odhadce nemovitých a movitých věcí, architekt, stavební inženýr, advokátka, zahradní architektka a další profesionálové, na které se můžete s důvěrou obrátit.

31 inzerátů

TMM 4D reality s.r.o.

Bystrcká 612/15, 62400 Brno

30 inzerátů

MAAT REAL s.r.o.

Bašty 413/2, 60200 Brno

28 inzerátů

FRAMI REAL

Okrouhlá 15, 62500 Brno

.........................

27 inzerátů

Unistav a.s.

Příkop 6, 60200 Brno

Společnost Unistav a. s. se zabýva stavební i developerskou činností.

26 inzerátů

MIG s.r.o.

Příkop 843/4 (IBC), 60200 Brno

Klademe důraz zejména na právní jistoty klientů při realizaci transakcí. Poskytujeme kompletní servis při prodeji či pronájmu bytů, rodinných a nájemních domů, pozemků, komerčních budov, zahrad, chat, chalup, obchodů, hotelů a restaurací. Zabýváme se řešením exekucí.

26 inzerátů

MALINA REALITY BRNO

Pionýrská 15, 60200 Brno

Reality v Brně a okolí jsou hlavní radostí naší realitní kanceláře. Zajišťujeme komplexní realitní servis ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, znaleckým ústavem a certifikovaným energetickým auditorem. Pomůžeme Vám ohledně koupě, prodeje, pronájmu bytů, domů, pozemků i rekreačních objektů. Případně se postaráme o rychlý výkup nemovitosti. Sponzorujeme bezplatnou inzerci pronájem pokoje nebo jen lůžka - spolubydlení Brno. To vše řešíme již více než 14 let. S námi je to malina...

26 inzerátů

OKNO NEMOVITOSTÍ, s.r.o. Brno

Kořískova 1344/47, 62100 Brno

Jsme realitní kancelář se zaměřením na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí, především byty a rodinné domy. Věnujeme se také dalším nemovitostem jako jsou pozemky, komerce, chaty a chalupy. Samozřejmostí je veškerý právní servis, finanční poradenství, tržní i znalecké odhady ceny i PENB.

25 inzerátů

KRP realitní služby s.r.o.

Příkop 6, 60200 Brno

Jsme realitní kancelář sdružující zkušené makléře, kteří se na trhu z nemovitostmi pohybují již více než 7 let a mají za sebou mnoho úspěšných obchodů a spokojených klientů. Chápeme naši práci jako službu svým klientům a děláme vždy maximum pro jejich spokojenost a úspěch v podobě dokončeného obchodu.

25 inzerátů

RK Čampa

Mojmírovo náměstí 75/2, 61200 Brno

21 inzerátů

brnoservice

Voříškova 559/27, 62300 Brno

Zprostředkovatelské a realitní služby, hypoteční makléři

21 inzerátů

Brněnské bydlení, s.r.o.

Pekařská 13, 60200 Brno

Naše realitní kancelář má sídlo v Brně a je zaměřena především na prodej nemovitostí v daném městě a jeho blízkém okolí. Díky našim homeofficům jsme schopni se přizpůsobit požadavkům klienta a nabídnout navíc podrobnou znalost žádané lokality. Klademe důraz na kvalitu a profesionalitu realitních služeb, transparentnost prodeje a zejména na individuální osobní a poctivý přístup, směřující k maximální spokojenosti klienta.

20 inzerátů

CREDO REAL s. r.o.

Hybešova 310/65, 60200 Brno

Realitní a developerská společnost poskytující profesionální služby již od roku 1999. Zprostředkujeme Vám nákup, prodej a pronájem všech druhů nemovitostí. Zajišťujeme komplexní právní servis, znalecké posudky a veškeré úkony na příslušném katastrálním úřadu. Provádíme dražby nemovitostí. Provádíme správu a údržbu nemovitostí. Poskytujeme ekonomické a investiční poradenství. Vykupujeme nemovitosti!

19 inzerátů

LUWA Česká republika s.r.o.

Jakubské náměstí 109/1, 60200 Brno

18 inzerátů

Lion Reality

Divadelní 6, 60200 Brno

Na realitním trhu působíme od r.1998. Naší prioritou je profesionalita, spokojenost klientů na obou stranách a především pak hladký a právně čistý průběh prodeje. Společnost Lion reality je řádným členem Asociace realitních kanceláří České republiky a veškeré námi prováděné právní úkony jsou v souladu s jejími stanovami . Naši makléři mají kromě praktických zkušeností i odborné vzdělání v oboru realitní činnosti, ukončené závěrečnou zkouškou pod záštitou Asociace realitních kanceláří. Jsme také pojištěni za škodu způsobenou výkonem činností realitní kanceláře. Dokumenty a listiny, se kterými pracujeme, řádně a důkladně prověřujeme, náš cíl je, aby klienti od nás odcházeli spokojení a byli si jisti tím, že obchod proběhl v pořádku. Ve své činnosti realitní kanceláře se stále zdokonalujeme sledováním nových zákonů, vyhlášek a nařízení, vztahujících se k realitní činnosti. Chtěli bychom vyjádřit vděčnost a poděkovat všem našim klientům za důvěru, kterou v nás vložili. Jsme hrdi na to, že se naši spokojení klienti k nám vracejí. Veškerý náš čas a vědomosti patří Vám. Přesvědčte se sami, že spolupráce s námi Vám ušetří Váš čas a možné problémy. K uskutečnění úspěšné realizace prodeje/koupě nemovitosti je potřebná Vaše důvěra. My děláme vše pro to, abychom ji nezklamali a Vy se stali jedním z našich spokojených klientů.

18 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Pavla Asaad

Jánská 448/10, 60200 Brno

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny

18 inzerátů

AC Real, s.r.o.

Dělnická 39, 62400 Brno

Kompletní služby realitní kanceláře. Specialista na Bystrc a okolí. Tržní odhady nemovitostí, odhady pro dědictví. Finanční služby a poradenství. Prodej, pronájem, koupě všech typů nemovitostí, převody družstevních bytů. Bohatá a účinná propagace nemovitostí. Nejvíce nabídek a poptávek z Bystrce. 8 let zkušeností - desítky spokojených klientů. Vyzkoušejte si nás.

17 inzerátů

Metareal s.r.o.

Běhounská 2/22, 60200 Brno

17 inzerátů

Komerční nemovitosti, s.r.o.

Čechyňská 439/23a, 60200 Brno

16 inzerátů

ERA Point Brno

Nové sady 988/2, 60200 Brno

16 inzerátů

BRNOKONTAKT s.r.o.

Kotlářská 902/53, 60200 Brno

Zprostředkování prodeje, pronájmu bytů v Brně a jeho okolí.

15 inzerátů

REALITNÍ DOZOR, s.r.o.

Kopečná 250/32, 60200 Brno

Máme 10 let zkušeností v realitách a poskytujeme realitní služby na klíč – pronájmy, prodeje, prohlášení vlastníků bytových domů apod. Dále zajišťujeme právní servis a poradenství při prodeji. Každá zakázka se řeší individuálně s důrazem na informovanost klienta.

14 inzerátů

RE/MAX Direct

Bubeníčkova 6, 61500 Brno

Realitní kancelář RE/MAX Direct je součástí prestižní mezinárodní sítě RE/MAX International. Pro naše klienty zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí, zaměřujeme se jak na rezidenční bydlení, tak také na prodej a pronájem komerčních nemovitostí. Samozřejmou součástí našeho servisu je také finanční poradenství, které našim klientům zdarma poskytují hypotéční makléři z partnerské sítě GEPARD Finance.

14 inzerátů

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2355
Počet makléřů12920
Počet nabídek RK77223
Celkem nabídek77369