Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Realitní kanceláře v Praze 4 Praha 4

90 kanceláří

Řazení

Zobrazit na stránku

DUNA HOUSE

Michelská 300/60, 14000 Praha 4

Jsme úspěšná mezinárodní společnost působící na realitním trhu od roku 1998. Jsme týmem lidí, kterým nechybí profesionalita a ani smysl pro humor. Svou práci vykonáváme s plným nasazením, s úsměvem a hlavně s cílem maximální spokojenosti našich klientů.

336 inzerátů

CANABA a. s.

Štětkova 1001/5, 14000 Praha 4

242 inzerátů

Futurum Reality s.r.o.

Sinkulova 354/83, 14000 Praha 4

90 inzerátů

Alexiss Group s. r. o.

Sinkulova 83 (Sinkulova 83), 14000 Praha 4

Realitní kancelář se zaměřením na prodej nemovitostí v Praze a okolí, s kompletní nabídkou hypotečních a finančních služeb. Specializace na vyřízení nestandardních úvěrů pro českou i zahraniční klientelu.

89 inzerátů

Adomus - reality jinak

U Dubu 865/23, 14700 Praha 4

Realitní kancelář byla založena s vizí poskytovat servis při prodejích, nákupech nebo jen pronájmech nemovitostí. Dnes jsme pro naše klienty nejen zajišťovateli tohoto servisu, ale i dlouhodobými partnery spojenými se slovem nemovitost. Plně si uvědomujeme, že dobré jméno se buduje léta, ale ztrácí se velmi rychle. Proto je náš servis takový, jaký by měl servis být - profesionální. V jednotlivých krajích ČR najdete kanceláře-pobočky ADOMUS - REALITY JINAK, které jsou připraveny Vám poskytnout nadstandardní servis a zaručit Vám tím naprostou bezpečnost při Vaší cestě "k" nebo "od" nemovitosti.

78 inzerátů

CENTRAL GROUP a. s.

Na Strži 65/1702 (City Empiria), 14000 Praha 4

CENTRAL GROUP má dlouhodobě více než třetinový podíl na trhu nového bydlení v Praze. Za 22 let svého působení firma dokončila 151 rezidenčních lokalit a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem v České republice. Firma má již nakoupené a připravené pozemky pro výstavu dalších více než osmi tisíc nových bytů a rodinných domů, které plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích pěti let.

69 inzerátů

RE/MAX Atrium

U Kublova 1 (Podolí), 14700 Praha 4

Pokud najdete náš inzerát na těchto stránkách, tak se 100% můžete spolehnout, že se jedná o smluvně a většinou exklusivně nabízenou nemovitost. Těšíme se na korektní a úspěšnou spolupráci při prodeji Vaší nemovitosti či případně pomoci při hledání vhodné nemovitosti dle Vašich potřeb a možností.

52 inzerátů

CIMEX INVEST s.r.o.

Na Pankráci 1062/58, 14000 Praha 4

CIMEX INVEST s. r. o. je pověřen koordinací skupiny a poskytováním poradenství všem členům skupiny CIMEX. Podstatnou část investic jsme v minulosti směřovali především do hotelnictví, významná část majetku našich společností je ale také v administrativních budovách a pozemcích. Mezi naše firmy patří provozovatelé hotelů, společnost vykonávající facility management, ale i další společnosti, například z oboru strojírenství a energetiky.

52 inzerátů

RE/MAX Harmony

Augustinova 2084/27, 14000 Praha 4

RE/MAX Harmony Vám nabízí kompletní služby v oblasti obchodu s nemovitostmi. Cílem naší realitní kanceláře je zajištění Vašeho klidu a harmonie v duši při realizaci Vašich přání, záměrů a cílů v oblasti nákupu, prodeje či pronájmu Vašeho bytu, domu, nebytových prostor nebo pozemku.

48 inzerátů

BV REALITY

ŠTĚTKOVA 899/20, 14000 PRAHA 4

BV REALITY založena v roce 1995. Člen asociace RK, člen Evropského klubu RK. Hlavní kancelář Praha, pobočky : Mladá Boleslav, Dobříš, Votice a makléře na ŽL po celé ČR. Kancelář je zaměřena na prodej, pronájem - bytů, rodinných domů, chat, chalup, pozemků a všech komerčních prostor. Dále kancelář nabízí nové nemovitosti byty, vily, rodinné domy, bungalovy ve Španělsku a Mallorce v blízkosti moře. Kancelář je držitelem profesního certifikátu, držitelem ISO : 9001 : 2000, pojištění odpovědnosti v oblasti realitní činnosti ve výši 25 milionů Kč.

40 inzerátů

RE/MAX Cool

Roztylské náměstí 393/35, 14100 Praha 4

Naše realitní kancelář nabízí komplexní služby v oblasti realit. Prodej, pronájem, vyhledání nemovitosti dle Vašeho individuálního požadavku. Zpracování tržního odhadu nemovitosti, odhadu pro potřebu dědického řízení. Možnost zprostředkování hypotečního a daňového poradenství.

40 inzerátů

Realitní společnost České spořitelny / Sekce realitních služeb s.r.o.

Na Pankráci 1148/57, 14000 Praha 4

Člen obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny. Zajistíme kompletní služby realitní kanceláře. Náš realitní servis zahrnuje vyhledání vhodného domu, bytu či kancelářských prostor, zprostředkování koupě, prodeje či pronájmu nemovitosti, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, právní služby. Prodáváme novostavby a nové byty v developerských projektech. Poradíme s financováním koupě nemovitostí pomocí nejen ČS, a. s. či Stavební spořitelny ČS, a. s.

35 inzerátů

EURO DEVELOPMENT, a.s.

Vyskočilova 1326/5 (Michle), 14000 Praha 4

Zprostředkování koupě domu, bytu či pozemku a s tím související veškerý právní servis. Zajišťujeme odhad nemovitostí pro banky. Připravíme a zrealizujeme pro vás celý developerský projekt od úvodní analýzy trhu, vypracování projektu, po vyřízení všech nezbytných povolení a zahájení výstavby.

30 inzerátů

Vilímek reality

Na Pankráci 1618/30 (Budova Cimex (metro Vyšehrad)), 14000 Praha 4

27 inzerátů

Českomoravská realitní a.s.

Hlavní 4/1151, 14100 Praha 4

Prestižní realitní kancelář v ČR specializující se na poskytování profesionálních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Kompletní právní a hypoteční servis, realitní poradenství, odhady cen nemovitostí, řešení exekucí.

26 inzerátů

Obchod s realitami.cz

Za Valem 1497/6, 14800 Praha 4

Vlastní nám jsou morální hodnoty, pečlivost a odbornost při zprostředkování prodeje či koupě nemovitosti. V realitní kanceláři Obchod s realitami. cz působí makléři s dlouholetou praxí a vlastním portfoliem vlastníků nemovitostí či poptávajících klientů. 100% naší energie vkládáme do správy stávajících nabídek a evidence reálných poptávajících klientů. Každou nemovitost pečlivě fotograficky zdokumentujeme, do prezentace připravíme plán nemovitosti a překontrolujeme právní vztahy. U nás koupě bez rezervačních poplatků, umožňujeme uzavřít smluvní vztah přímo s vlastníkem nemovitosti!

22 inzerátů

Reality NEBE

Choceradská 3216/42, 14100 Praha 4

....

21 inzerátů

RE/MAX Home

Modřanská 14/88 (Praha 4 Hodkovičky), 14700 Praha 4

21 inzerátů

RK Maximum, s.r.o.

Kloboučnická 1697/25, 14000 Praha 4

Potřebujete odbornou konzultaci či pomoc při prodeji/pronájmu Vaší nemovitosti? Budeme rádi, když se obrátíte na naši realitní kancelář! Specializujeme se na Prahu a její okolí. Pomáháme i s vyhledáváním nemovitostí ke koupi.

20 inzerátů

ED Group a.s.

Jeremenkova 1160/90a, 14000 Praha 4

Společnost ED Group a. s. byla založena k realizaci developerských projektů v oblasti bytové výstavby, inženýrské činnosti ve výstavbě a realitní činnosti. Specializujeme se na projekty luxusnějšího charakteru v klidných lokalitách, s dobrou dostupností všech služeb a s vybudovanou občanskou vybaveností.

16 inzerátů

Profi Immo

Roztylská 1860/1 (Chodov), 14800 Praha 4

16 inzerátů

ENERGON reality, s.r.o.

Budějovická 601/128, 14000 Praha 4

Společnost ENERGON reality, s. r. o. je důvěryhodný a spolehlivý partner na trhu s nemovitostmi působící v regionech Praha, Praha-západ, Praha-východ, Dobříšsko, Příbramsko a Berounsko. Nabízíme komplexní služby renomované RK vč. zajištění právního servisu a finančního poradenství na míru.

12 inzerátů

AGROFERT, a.s.

Pyšelská 2327/2, 14900 Praha 4

V naší nabídce naleznete vlastní nemovitosti k prodeji i k pronájmu společností náležící do koncernu AGROFERT a. s.

9 inzerátů

SVEGA Partners Reality a.s.

Kyjovská 1991/5, 14200 Praha 4

Zprostředkování prodeje, pronájmu rezidenčních i komerčních nemovitostí, výkupy nemovitostí, správa nemovitostí. Společnost se specializuje na oddlužení, exekuce, půjčky a aukce.

9 inzerátů

Realitní společnost Eliáš, s.r.o.

Doudlebská 1312/4, 14000 Praha 4

Realitní společnost specializovaná na Prahu a střední Čechy. Zajišťujeme prodej i pronájem domů, bytů, rekreačních i komerčních objektů a pozemků. Krédem naší společnosti je profesionalita a slušnost. Poskytujeme bezpečný právní servis. Nabízíme kompletní služby včetně zajištění financování.

8 inzerátů

Šimková-reality.cz

V Zeleném údolí 1301/5, 14800 Praha 4

Prodej, pronájem bytů, domů, rezidenčního bydlení a komerčních prostor.

8 inzerátů

České realitní centrum

Kramperova 1007/3 (Kamýk), 14000 Praha 4

Bez provize pro majitele zajistíme prodej a pronájem. Hledáme byty, rodinné domy, chaty, chalupy, pozemky k prodeji a pronájmu, resp. všechny druhy nemovitostí vč. komerčních a nebytových prostorů v Praze a okolí. Majitelé nám neplatí odměnu za zprostředkování. Komplexní realitní servis - právní, daňový servis i vyřízení hypotečního úvěru zdarma.

7 inzerátů

Václav Větrovský - RECOREAL

Táborská 41, 14000 Praha 4

Jsme zavedená realitní kancelář zabývající se nemovitostmi již od roku 1991. Zajistíme prodej či pronájem Vaší nemovitosti, zejména v Praze a Středočeském kraji. Naší prioritou je kvalitní servis. Jsme členem ARK ČR a držitelem ocenění Kvalitní firma.

6 inzerátů

ING. ALENA JURÁSKOVÁ

K Orionce 1844/6, 14300 Praha 4

Neváhejte se na mne obrátit s důvěrou, přesvědčíte se nejlépe sami, jak zajišťuji komplexní servis pro zájemce o koupi nebo prodej bydlení, pro investory do nemovitostí, pro podnikatele.

6 inzerátů

CHIRŠ realitní kanceláře - Pobočka Modřany

Sofijské nám. 3400/6 (Obchodní Pasáž Sofie (přízemí)), 14300 Praha 4

Každá pobočka společnosti „CHIRŠ realitní kanceláře“ se specializuje na určitou lokalitu. Naši realitní poradci ji dokonale znají a mají přehled o všech nemovitostech, které v ní jsou na prodej. Díky tomu, že vykonávají práci spojenou s prodejem bytů/domů ve svých lokalitách systematicky, již teď mají hodně vážných zájemců o koupi nemovitostí. Možná i o tu Vaší.

6 inzerátů

Swift building contractor a.s.

Čestmírova 1359/27, 14000 Praha 4

malý developer

6 inzerátů

Vivus Osadní a.s.

Budějovická 64/5 (na rohu ulice Budějovická a Hanusova), 14000 Praha 4

Bytové projekty realizované pod registrovanou obchodní známkou Vivus zajišťuje a financuje kapitálově silná společnost Pankrác, a. s., která již od roku 1994 úspěšně působí na trhu s nemovitostmi.

4 inzerátů

Vivus Uhříněves s.r.o.

Budějovická 5, 14000 Praha 4

Bytové projekty realizované pod registrovanou obchodní známkou Vivus zajišťuje a financuje kapitálově silná společnost Pankrác, a. s., která již od roku 1994 úspěšně působí na trhu s nemovitostmi.

3 inzerátů

ANCONSULTING

Blažíčkova 974/6, 14000 Praha 4

Zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí - byty, rodinné domy, chaty, pozemky, komerční objekty, obchody, kanceláře. Naším cílem je budovat energickou a silnou společnost dodávající dobrý servis zákazníkovi. Kvalitní služby směřované ke spokojenosti nabízejícího i poptávajícího, komplexnost, šíře služeb, vysoká profesionalita certifikovaných realitních makléřů.

2 inzerátů

Pohoda Reality s.r.o.

Mezi vodami 205/29, 14000 Praha 4

2 inzerátů

RIAL spol. s r.o.

Žateckých 1212/20, 14000 Praha 4

2 inzerátů

JARO REAL s.r.o.

Střimelická 2495/8, 14100 Praha 4

Společnost JARO REAL se zaměřuje na širší realitní činnost zejména v oblasti Prahy a okolí. Aktuálně připravujeme obytnou lokalitu jen za Klánovickým lesem v Úvalech u Prahy, v níž zákazníkům poskytneme stavební pozemky a komfortní soliterní vilky.

2 inzerátů

Lukáš Němeček

Sliačská 3019, 14000 Praha 4

Realitní makléř nabízející exkluzivně pronájmy bytů v pražských Vršovicích a Nuslích.

1 inzerátů

VIA- Reality CZ, s. r.o.

Křesomyslova 284/23, 14000 Praha 4

Realitní kancelář neinzeruje

FC FINANCE-CONSULT ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.

Na Strži 65/1702 (City Empiria), 14000 Praha 4

Prodej a pronájem nemovitostí v zahraničí i ČR.

Realitní kancelář neinzeruje

CANABA a. s.

Štětkova 1001/5, 14000 Praha 4

Výstavba rodinných a bytových domů na klíč.

Realitní kancelář neinzeruje

RealTrading

Brechtova 781/10, 14900 Praha 4

Realitní kancelář neinzeruje

RK Realcom-Cz, s.r.o.

Ohradní 1074/61a, 14900 Praha 4

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Realitní poradenství.

Realitní kancelář neinzeruje

Stanislav Slezák - Prague Real Estate

Psohlavců 1712/16 (Braník), 14700 Praha 4

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí včetně právního servisu od roku1996. Profesionální jednání a flexibilita realitního makléře.

Realitní kancelář neinzeruje

GRIFON reality s.r.o.

Na Záhonech 847/18 (Michle), 14100 Praha 4

Realitní kancelář nabízející komplexní služby se specializací na Prahu 5.

Realitní kancelář neinzeruje

Rellox s.r.o.

Antala Staška 2027/77, 14000 Praha 4

Zahraniční reality, nemovitosti a investice. Široká nabídka zahraničních realit, Rakousko, Itálie, Sardinie, Francie, Švýcarsko, USA, Florida, Španělsko, Mallorca, Chorvatsko a další. Nabízíme prodej a koupě nemovitostí v zahraničí a investice do realit, byty, golf a ski apartmány, domy a luxusní vily zejména u moře a na horách - Alpy, Dolomity. Investiční činnost a příležitosti v realitách např. developerské projekty, hotel na prodej, pozemky atd.

Realitní kancelář neinzeruje

Reality Braník, s.r.o.

Na Mlejnku 1679/20 (Braník), 14700 Praha 4

výroba, obchod a služby uvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Realitní kancelář neinzeruje

MOTA - ENGIL REAL ESTATE

Na Pankráci 1683/127, 14000 Praha 4

Realitní kancelář neinzeruje

PORTFOLIUM s.r.o.

NA PANKRÁCI 1724/129 (Budova GEMINI), 14000 PRAHA 4

Správce nemovitostí spravující bytový fond v Praze a blízkém okolí. Spravujeme bytové domy a administrativní objekty. Zaměřujeme se hlavně na správu tržně pronajatých bytů, kde zajišťujeme komplexní servis pro bezstarostný průběh pronájmu.

Realitní kancelář neinzeruje

Informační přehled serveru

Realitní kanceláře

Registrovaných RK2533
Počet makléřů12897
Počet nabídek RK73125
Celkem nabídek73260