Dražba chaty/chalupy 289 m² s pozemkem 2 335 m²

Bohušov, okres Bruntál

500 000 Kč prodáno

Poznámka k ceně: Vyvolávací cena.

Dražba zemědělské usedlosti 2 335 m2, Bohušov, okr. Bruntál

Rodinný dům č. p. 97
Prvé nadzemní podlaží. Do obytné části se vchází z průčelí po betonovém předloženém schodišti o sedmi stupních. Při vstupu se vejde do předsíně s klenbovým stropem, betonovou podlahou, radiátorem ÚT. Z předsíně se vejde do technické místnosti, kde je situován kotel ústředního vytápění na tuhá paliva, elektrický bojler na ohřev teplé užitkové vody. Podlaha je betonová, stropy klenbové. Z této místnosti je vstup do podkroví s dřevěným schodištěm s podstupnicemi.
Tato místnost je provozně propojena s chodbou, z které je vstup do dvorní části, dále do koupelny společné se splachovacím WC, umyvadlem, masážním sprchovacím koutem (instalovaným cca před půl rokem), keramickou dlažbou a keramickým obkladem stěn. Z chodby vlevo je vstup do podzemního podlaží. Z chodby je pak vstup do třech obytných místností vzájemně propojených, v jedné obytné místnosti je klenbový strop v ostatních strop vodorovný. Podlahy jsou betonové, okna ven a dovnitř otevíravá. Z technické místnosti vpravo se chodbou vchází do kuchyně s rozvodem teplé a studené vody, elektrickým sporákem, kuchyňskou linkou s částečným keramickým obkladem. Podlaha z dřevotřísky. Z kuchyně je vstup do rozestavěné koupelny společné se splachovacím WC, umyvadlem, zapuštěnou vanou. Strop je klenbový, podlaha betonová, u vany proveden částečně keramický obklad. Z kuchyně je dále vstup do obytné místnosti. Z chodbičky vpravo je situovaná komora. Z chodbičky přímo se vchází do zemědělské části.
Podzemní podlaží se sestává z betonového schodiště, chodbičky a menší sklepní místnosti s klenbovým stropem, betonovou podlahou. Ve sklepní místnosti je situovaná kopaná studna, kruhová z pálených cihel, hloubky 3,80 m. Je zde umístěno zánovní čerpadlo.
Zastřešení s půdní nadezdívkou 135 cm, valbovou střechou s dřevěným vázaným krovem a bedněním. Ve štítové části je nebytový prostor se dvěma okny tvořící jednu místnost.
Rodinný dům se sestává v I. PP z jedné sklepní místnosti se schodištěm a chodbičkou. V I. NP je situováno zádveří, technická místnost, chodby, kuchyně, čtyři obytné místnosti, dvě koupelny společné s WC a komora. Půda s půdní nadezdívkou valbovou střechou. V minulosti byla v podkroví místnost, která svým stavebně technickým stavem nemůže být užívána.

Číslo zakázky
IDNES-KD011628
Cena
500 000 Kč
Odhad ceny nemovitosti
800 000 Kč
Minimální příhoz
20 000 Kč
Dražební jistota
60 000 Kč
Typ dražby
dobrovolná
Datum a čas dražby
05.11.2020 v 10:00 hod. dražba již proběhla
Elektronická dražba
www.realdrazby.cz
Termíny prohlídky
28.10.2020 v 11:00 hod. 02.11.2020 v 11:00 hod.
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
špatný stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
2335 m2
Zastavěná plocha
1382 m2
Užitná plocha
289 m2
Plocha zahrady
953 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Sklep
Plyn
nezaveden
Topení
ústřední - tuhá paliva
Voda
vlastní zdroj
Vybavení domu
částečně zařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

3 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Prodáváte dům nebo byt?

Najděte si spolehlivého makléře, který vám ušetří spoustu času, nervů a peněz. Pomůžeme vám.

Najít makléře