Prodej bytu 1+kk 50 m²

Bahceli, Kypr

2 114 091 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena bez DPH 5% a mění se dle kurzu. Cena Developerem uváděna v britských librách od 69.000GBP

Prodej, Byty 1+kk, 50m2 -

Deja Blue Eco Wellness
Prostorný mezonet s přímým výhledem na Středozemní moře.
Zahradní byt s 1 ložnicí v našem exkluzivním ekologickém komplexu poskytuje světlé moderní prostředí zaplavené přirozeným světlem a okna dodávající pocit extra prostoru. Dobře prezentovaná velká vybavená kuchyň nabízí spoustu pracovního prostoru pro vytvoření vlastních středomořských lahůdek.
Tento luxusní zahradní byt zahrnuje velkou a sofistikovanou otevřenou obývací část. Prostorná ložnice má vlastní koupelnu, v bytě je další koupelna pro hosty. Plně upravenou zahradu si můžete užít z velké terasy s výhledem na wellness komplex včetně veškerého vybavení, které máte k dispozici.
Společný bazén na nábřeží před restaurací bude navíc místo vody s chlorem používat slanou vodu.
Pro realizaci wellness konceptu bude více než 1 000 m2 pod olympijským bazénem věnováno SPA, moderní posilovně, krytému vyhřívanému bazénu a několika obchodům nabízejícím kosmetické a anti-age ošetření.
Ve středisku bude aquaponická farma - první na severním Kypru s biopotravinami vyráběnými na místě pomocí aquaponické technologie a podávaná v restauraci. V opačném případě si obyvatelé mohou čerstvé produkty pochutnat sami.
Díky veškerému nabízenému vybavení, silným provozním partnerům a jedinečnému konceptu bude mít tento web zvýšenou provozní kapacitu k hostování hostů nejen během letní sezóny, ale také v zimě. Je to tedy skvělá investiční příležitost, ať už jde o příjem z pronájmu nebo zhodnocení kapitálu. Jen 5 minut odtud je Korineum Golf Resort s profesionálním 18 jamkovém golfovým hřištěm a tenisovým klubem. Za pouhých 25 minut se dostanete do Kyrenia - hlavního města severního Kypru s restauracemi, nákupy, zábavou a nočním životem.

Číslo zakázky
IDNES-138-11-022
Cena
2 114 091 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
50 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Terasa
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
zařízený
PENB
G
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku