Prodej bytu 1+kk 33 m²

Bahceli, Kypr

1 286 838 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena bez DPH 5% a mění se dle kurzu. Cena Developerem uváděna v britských librách 42.000 GBP

Prodej, Byty 1+kk, 33m2 -

Deja Blue Eco Welness
Krásné studio v luxusním eko-wellness komplexu 1+kk
Krásné studio v areálu, kde najdete wellness a antigenní centrum. Areál se nachází na východní části severního Kypru v Bahçeli v Kyrenia. Apartmán má prostorný obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní a jídelním koutem, koupelnu, terasu s výhledem do zahrady a parkovací místo.
Exkluzivní ekologický komplex nabízí přístup ke společným bazénům i aquaponickým a hydroponickým zahradám a vstup do antigenního centra. Nachází se v srdci přírody, ale také je v těsné blízkosti restaurací, obchodů, golfovému a tenisovému hřišti.
Společný bazén hned u restaurací bude navíc místo vody s chlorem používat slanou vodu.
Pro realizaci wellness konceptu bude více než 1 000 věnováno SPA, moderní posilovně, krytému vyhřívanému bazénu, olimpijskému bazénu a několika obchodům nabízejícím kosmetické a anti-age ošetření.
Ve sareálu bude aquaponická farma - první na severním Kypru s biopotravinami vyráběnými na místě pomocí aquaponické technologie a podávaná v restauraci. V opačném případě si obyvatelé mohou čerstvé produkty pochutnat sami.
Díky veškerému nabízenému vybavení, silným provozním partnerům a jedinečnému konceptu bude mít tento projekt zvýšenou provozní kapacitu k hostování hostů nejen během letní sezóny, ale také v zimě. Je to tedy skvělá investiční příležitost, ať už jde o příjmy z pronájmu nebo zhodnocení kapitálu.
Jen 5 minut odtud je golfové hřiště Korineum - s profesionálním 18 jamkovém golfovým hřištěm a tenisovým klubem. Za pouhých 25 minut se dostanete do Kyrenia - hlavního města severního Kypru s restauracemi, nákupy, zábavou a nočním životem.
Cena bez DPH 5% a mění se dle kurzu. Cena Developerem uváděna v britských librách 42.000 GBP

Číslo zakázky
IDNES-138-11-021
Cena
1 286 838 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
33 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Terasa
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
zařízený
PENB
G
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

4 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku