Prodej bytu 4+kk 120 m²

Bansko, Bulharsko

2 410 155 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 99 000 €

Nabízíme prostorný a slunný byt 4+kk v Bansku

Nabízíme k prodeji byt 4+kk o celkové ploše 131 m2 ve světoznámém lyžařském středisku Bansko. Byt se prodává nezařízený, je omítnutý, ale podlaha je cementová, klient si může pořídit buď plovoucí podlahu nebo parket. Dispozice bytu je: vstupní chodba, kuchyňský kout s obývacím pokojem, tři ložnice, dvě koupelny a dvě terasy. Byt se nachází ve 2 patře z 5 a je orientován na jihovýchod. Rezidenční budova má pět pater a má 43 studií a apartmánů, které jsou 2+kk nebo 4+kk. Nachází se vedle parku Bansko.
A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno.
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě. Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.

Číslo zakázky
IDNES-N2526
Cena
2 410 155 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
120 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Balkon
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - elektrické
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

7 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku