Prodej bytu 4+kk 120 m²

Bansko, Bulharsko

2 358 675 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 99 000 €

Nabízíme prostorný a slunný byt 4+kk v Bansku

Nabízíme k prodeji byt 4+kk o celkové ploše 131 m² ve světoznámém lyžařském středisku Bansko. Byt se prodává nezařízený, je omítnutý, ale podlaha je cementová, klient si může pořídit buď plovoucí podlahu nebo parket. Dispozice bytu je: vstupní chodba, kuchyňský kout s obývacím pokojem, tři ložnice, dvě koupelny a dvě terasy. Byt se nachází ve 2 patře z 5 a je orientován na jihovýchod. Rezidenční budova má pět pater a má 43 studií a apartmánů, které jsou 2+kk nebo 4+kk. Nachází se vedle parku Bansko.
A trochu více o Bansku:
Město se nachází 927 metrů nad mořem, v údolí, kde se setkávají tři hory - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jedné straně - Rodopy, na druhé straně - Rila - s nejvyšším vrcholem na Balkánském poloostrově - Musala (2925 m), a na třetí - Pirin.
Město Bansko je hlavním správním a kulturně-ekonomickým centrem v regionu.
Nachází se 161 km. jižně od letiště v Sofii a 56 km. jihovýchodně od Blagoevgradu, se kterým je dobře spojen.
Bansko je oblíbenou destinací, protože je blízko Řecku - pouhých 140 km od Egejského moře. 6 km od Banska jsou horké minerální prameny.
Protože v Bansku je všechno.
Zimní turistika
Podle evropského průzkumu lyžařských středisek v Evropě patří Bansko mezi nejoblíbenější střediska. Střediska jsou řazena do šesti kategorií podle délky sjezdovek. Se sjezdovkami od 51 do 100 km délky je Bansko na prvním místě. Jedná se o nejlevnější středisko v této kategorii ze zkoumaných 400. Bansko nabízí 75 km profesionálně připravené a spolehlivě zajištěné sjezdovky, dobrou lyžařskou školu a lyžárnu, které jsou k dispozici lyžařům a snowboardistům.
27 km moderní vysokokapacitní vleky přepravují hosty rychle a pohodlně na sjezdovky, které jsou perfektně připraveny s bezvadně fungujícím zařízením.
Lyžařský areál má celkem 17 značených tratí o celkové délce 65 km, z toho 9 km jsou lyžařské silnice. Bansko nabízí jedinečnou příležitost na 16 km souvislý sestup. Posledních 7 km ze sjezdovky, která spojuje lyžařské středisko s městem Bansko, jsou vybaveny 40 děly pro umělé zasněžování a osvětlením pro noční lyžování.
Celkový počet vleků je 23 - sedm míst k sezení, z toho dva nové, 6 výtahů a deset dětských vleků. K dispozici je mobilní kolotoč, nové dětské výtahy a školky.

Číslo zakázky
IDNES-N2526
Cena
2 358 675 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
120 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Balkon
Parkování
parkování na ulici
Topení
lokální - elektrické
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

1 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku