Prodej bytu 3+1 89 m²

Bar, Černá Hora

4 575 360 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 192 000 €

Kompletně zrekonstruovaný apartmán ve centru Bar

K prodeji třípokojový kompletně zrekonstruovaný byt, který se nachází v prvním patře budovy, která má výtah. Letos v létě byla na budově provedena rekonstrukce fasády.
Byt je západně orientován směrem k moři. V bytě je instalovány nový hliníkový profily, kování Stublina s moskytiérami a hliníkovými žaluziemi. Video wifi dohled před vchodovými dveřmi. Dveře MePro s dvojitým zámkem. Během rekonstrukce byla vyměněna veškerá elektriká . TV a internet v každém pokoji. Žulová keramika první třídy je instalována v celém bytě. Kohoutky a vestavěné splachovací nádržky jsou značky Grohe. Sociální zařízení Roca a ohřívače vody Ariston. Sklo a mramor v obou koupelnách. Hoblovan a lakované parkety v celém bytě. Invertorová klimatizace
V papírech byt má rozlohu 89 m², přičemž reálná plocha je 105 + 7 m² společné terasy, která patří k bytu.


Bar je přímořské městečko s 37 000 obyvateli, což jej dělá největší v jižní části. Že město vzniklo až ke konci 19. stol. poznáme hned z neobvykle řešené architektury. Z místního přístavu jezdí trajekty do Itálie (Bari), Řecka a Slovinska po celý rok. Během sezóny jsou v provozu i další spoje podle aktuálních požadavků turistů.
Končí zde železniční trať Bělehrad - Podgorica - Bar.

Centrum města není tak výrazné, najdeme tady samé betonové stavby. Nejkrásnější a nejzelenější částí je Topolica, která leží pouze 500 m od přístavu.
Koupání v této oblasti patří k těm lepším v Baru. Pláž, která má okolo 800 metrů, nabízí procházku k jachtařskému přístavu. To ale není pouze jediná možnost odpočinku na pláži. Dalším je např. dlouhá, 2 kilometrová, lesem obklopená, oblázková pláž Šušanj.
Když se vydáme na loďce nebo člunu jižněji od Baru, najdeme spoustu malinkých pláží, které jsou osamocené a přímo lákají k prozkoumání.

Úplně na samém jihu riviéry je známá pláž Tropicana, která se chlubí prestižním oceněním Modré vlajky nejen za čistotu moře i prostředí, ale i za výbornou kvalitu poskytovaných služeb a jejich bezpečnost.
A to nejlepší nakonec: Nejvyhledávanější a podle místních nejhezčí pláž Barské riviéry je tzv. Červená pláž. Název je podle romantické barvy, kterou zde najdete. Písek je červený, oblázky na pláži a dokonce i v moři se blýská sem tam červený kamínek.
V Baru je všeho dost. Romantici se můžou procházet v nekonečných olivových hájích, jejichž olivy patří k nejlepším na Jadranu.

Číslo zakázky
IDNES-N5692
Cena
4 575 360 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
89 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Balkon
Terasa
Internet
Topení
lokální - elektrické
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku