Prodej bytu 4+kk 138 m²

Zářečí, Bechyně, okres Tábor

5 139 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena je včetně veškerého právního servisu, služeb RK.

Nabízíme dvougenerační byt 4+2KK o výměře 138 m2 v nově vystavěném domě v Bechyni- Zářečí

Nabízíme dvougenerační bytovou jednotku 4+2kk v 2. NP o celkové výměře 138,94 m2 se sklepem a společným dvorem 77 m2 v nově vystavěném domě v Bechyni – Zářečí. Stavba se nachází v krásném, klidném prostředí s jedinečnou atmosférou a malebným výhledem na zámek a řeku. Architektura tohoto domu je inspirována původní selskou stavbou, kterou dům nahradil.
Levá strana nabízí 2+kk (vlastní kuchyně a koupelna) o celkové výměře 70,99 m2 a pravá strana 2+kk (vlastní kuchyně a koupelna) o celkové výměře 67,84 m2. K bytu patří dva sklepy v 1. NP.
V nemovitosti jsou k dispozici celkem 3 bytové jednotky, které k užívání sdílejí příjemný dvorek a původní klenutý sklep.
Součástí vybavení je zdroj tepla (elektrokotel), který bude umístěn v technické místnosti samostatně v každém bytě. Prostory (WC, koupelny, chodby) budou vybaveny pevnými svítidly umístěnými na stěnách nebo stropu a běžným počtem zásuvek. V kuchyni budou připraveny zásuvky pro myčku, troubu, varnou desku a ostatní kuchyňské spotřebiče.
Vodovodní potrubí v prostoru kuchyňské linky je zakončeno příslušnými rohovými ventily pro dřez a myčku, taktéž v koupelnách a technických místnostech.
Součástí vybavení je telefonní linka a u každé zásuvky TV je i vývod na Internet. Kuchyňská linka není součástí vybavení bytů.
Termín dokončení předání je plánován na 10/2021. Jednotlivé bytové jednotky, nebytové prostory a společné části budou vymezeny dle zákona na základě prohlášení vlastníka.
Způsob financování, možnosti záměny standardů vybavení za prvky dle vašeho výběru, více informací a standardizaci vybavení s vámi projdu při osobním setkání, nebo zašlu na požádání.

Číslo zakázky
IDNES-029-NP02419
Cena
5 139 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
beton
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
138 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Telefon
Topení
ústřední - elektrické
Elektřina
230V
Vybavení
částečně zařízený
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

Richard Kašpar

TOP 8 celkově, 2. místo v Jihočeském kraji

Realitní makléř RE/MAX One

richard.kaspar@re-max.cz

+420 702 190 820

RE/MAX One

Pražská 223/6, Tábor

3 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku