Prodej bytu 2+kk 50 m²

Boa Vista, Kapverdy

4 865 136 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize včetně provize RK cena v EUR 192 450 €

Prodej apartmánu na Kapverdských ostrovech - White Sands Hotel & Spa - garantovaný výnos

Nabízíme možnost bezpečné investice formou koupě hotelového apartmánu o dvou pokojích v prvotřídním luxusním 5 hvězdičkovém resortu White Sands Hotel Spa nacházející se na ostrově Boa Vista v souostroví Kapverdských ostrovů. Tento nádherný resort se nachází v jižní část ostova na nejkrásnější pláži nazvané Santa Monica, měřící 55 km a pyšnící se bělostným pískem.
Resort White Sands nabízí neobjevený svět čisté relaxace, kvalitní služby a excelentní rekreační zařízení. Samotný komplex bude rozdělen na rodinnou část a část určenou výhradně pro dospělou klientelu. Takto si všichni hosté budou moci vychutnat nejvyšší kvalitu služeb šitých na míru dle individuálních potřeb každého jednotlivce. V resortu White Sands bude k dispozici celkem 835 nemovitostí. Každá z nich je velmi elegantní, luxusní, stavěná s nejvyšší precizností, a proto se nemovitosti nabízí jako vynikající investicní príležitost.
Jako majitel nemovitosti nekupujete pouze 5hvězdičkovou ubytovací jednotku, ale získáváte především bezpečnou investici v jednom z nejvíce prosperujících trhů cestovního ruchu na celém světě. • Dostupnost rozmanitých nemovitostí• Osvědčený a stálý příjem z pronájmu• Aktuálně dostupné nabídky naplánovaných projektů
Jeden z šesti nových projektů včetně přístaviště
Nabízíme možnost poznání této prosluněné destinace včetně volného ubytování v resortu – vše součástí investičního balíčku.
Kontaktujte nás s Vašimi požadavky, rádi Vám poskytneme veškeré informace.
Kapverdské ostrovy leží v Atlantském oceánu, u pobřeží západní Afriky, pouze dvě hodiny letu od Kanárských ostrovů. Jedná se o nezaměnitelné tropické souostroví, které je složené z deseti ostrovů a pěti menších ostrůvků.
Kapverdské ostrovy jsou ideální destinací s nekonečným slunečním svitem a chladivým mořským vánkem. Celoroční teploty se zde pohybují mezi 25-30 °C. Toto souostroví se může chlubit nekrásnějšími plážemi světa, čistým bílým pískem a křišťálově tyrkysovou vodou.
Kapverdské ostrovy jsou jednoduše pravým rájem pro všechny milovníky pláží a vážnou konkurencí pro kteroukoliv jinou destinaci na světě.
Místem vhodným pro investice do nemovitostí jsou Kapverdské ostrovy nejen díky zavedené cestovatelské klientele, ale i díky velkému potenciálu, jenž tkví v turistech, kteří dosud tento ráj na zemi neobjevili.
Investice do nemovitostí se na Kapverdských ostrovech striktně řídí legislativou umožňující realizaci pouze takových projektů, které toto tropické souostroví nezatíží příliš vysokým počtem nových turistů. Díky tomu nehrozí, že by došlo ke znečištění tamní přírody nebo křišťálově čisté vody, jež omývá nekonečné písčité pláže.
Kapverdské ostrovy nabízejí díky vzrůstajícímu cestovnímu ruchu bezkonkurenční možnost dlouhodobého růstu a rychlou návratnost investic do tamních nemovitostí.
Proč Kapverdské ostrovy?
Tropické souostroví je aktuálně v plném rozvoji• Délka letu pouze 7 hodin z České republiky (přímé lety), nízké riziko pásmové nemoci (jet lag)• Vzrůstající turistický ruch, - v roce 2012 méně než půl milionu návštěvníků, v roce 2014 přes 1 000 000 návštěvníků• Třetí nejoblíbenější destinace (podle cestovatelského serveru expedia. co. uk)• V roce 2012 vzrostl počet letů o 13 % (týdně více než 112 letů 20 společností z celého světa)• Garance celoročního slunečného počasí (průměrná teplota 25-30°C)• Nekonečné pláže pokryté čistým bílým pískem• Velmi přátelské místní obyvatelstvo• Politicky stabilní země s rostoucí ekonomikou• Zajímavá návratnost investice
Podrobnosti investice:
- K dispozici široká škála nemovitostí
- Platební podmínky přizpůsobené Vašemu rozpočtu
- Garantovaný výnos
- Nyní k dispozici nabídky z plánu
- Součást 6 nových projektů včetně přístaviště
Staňte se nedílnou součástí úspěchu a investujte do vzrušující budoucnosti s garantovaným výnosem.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, nezávazně kontaktujte naši realitní kancelář. Rádi Vám poskytneme podrobné informace o této skvělé investiční příležitosti.
Třída energetické náročnosti G je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N3035
Cena
4 865 136 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
50 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Balkon
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
zařízený
PENB
G
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

3 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku