Prodej bytu 2+kk 61 m²

Augustina Lukeše, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, okres Praha-východ

6 079 400 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Projekt vyniká unikátní lokalitou, moderními detaily a skvělou cenou. Slunný a vzdušný byt 2+kk o velikosti 61 m² s terasou o velikosti 15.05m² a zahrádkou o velikosti 7.6m² se nachází v 1. nadzemním podlaží novostavby s výtahem označené písmenem B. K bytu náleží vlastní sklep (SK07) o velikost 5.29m² a garážové stání (B01).
Kompletní nabídku bytových jednotek najdete na našich webových stránkach Bleskové reality
Rezidenční celek sedmi podsklepených bytových domů s velkým množstvím zeleně je zasazen do těsné blízkosti centra města Brandýs nad Labem s rychlou dostupností na dálnici D10. do hl. města Prahy. V projektu vznikne celkem 302 bytových jednotek od 1+kk do 3+kk. Většina z nich bude disponovat vlastní zahrádkou, balkonem nebo terasou. Ke každé jednotce bude přiřazen sklep, garážové stání, garáž nebo vyhrazené parkovací stání před budovou.
Občanská vybavenost
V Brandýse nad Labem se nachází jedenáct mateřských škol jako jsou, anglická školka Tip Toes British Preschool, Lesoškolka a další se také nalézají na Chobotské, Rigerovi či Pražské ulici. Dále čtyři základní škol, Palachova, Na Výsluní, soukromá ZáŠkola a základní škola ve Staré Boleslavy, dále pak gymnázium J. S. Machara. Dvě střední školy, Integrovaná střední škola Františka Melichara a střední zemědělská škola. Pro rodiče s hudebně nadanými dětmi je zde také základní umělecká škola a jako poslední Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy.
Akce, kultura.
V Brandýse se nalézá spousta sportovního vyžití jako jsou, cyklostezky, in-line dráhy ale také i plavecký bazén, fitness a posilovny. Město také nabízí bohaté kulturní vyžití jako, koncerty, festivaly, akce na brandýském zámku a také kinosál.
Projekt tak nabízí moderní bydlení za skvělou cenu, v klidné oblasti, s množstvím zeleně a kulturním i sportovním vyžitím v těsné blízkosti. Za nás rozhodně doporučujeme.
Vice informaci naleznete na našich webových stránkách.
Na konci této webové stránky pod fotkou makléře naleznete odkaz na naše webové stránky. Na našich stránkách kliknete na Developerský projekt v horní části uprostřed stránky. Objeví se mapa kde se projekt nachází a o kousek níže na pravé straně je modrý odkaz více info. Kde najdete veškeré informace k projektu a kompletní seznam bytů.

Číslo zakázky
IDNES-B101
Cena
6 079 400 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
projekt
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
dlažba
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
61 m2
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Terasa
15 m2
Výtah
Plocha zahrady
7 m2
Internet
Televize
Topení
ústřední - dálkové
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
PENB
B (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku