Prodej bytu 3+kk 93 m²

Kollárova, Brno - Královo Pole

10 600 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Neplatíte provizi.

Prodej bytu 3+kk, 93 m², Kollárova, Brno - Královo Pole

Nabízíme Vám promyšleně navržené jednotky 3+kk, o celkové prodejní ploše 84 m² - 94 m² (včetně 4,7 m² - 9,2 m² balkonu/terasy), v Rodinné rezidenci Starý pivovar, který je jedinečným projektem v Králově Poli umístěný na klidném místě, stranou hlavních silničních tahů a v jedné z nejžádanějších brněnských lokalit.
Architektura rezidence je navržena tak, aby co nejlépe odpovídala potřebám rodinného bydlení a udržela svoji architektonickou hodnotu po mnoho generací. Originálně je řešený návrh interiérů vůči světovým stranám tak, aby do interiérů pronikalo co nejvíce denního světla. Architektura domu klade důraz na maximální otevřenost interiérů, pracuje s vysoce kvalitními a nadčasovými materiály a zároveň odkazuje na historii místa.
Jednotky nabízí velkorysé dispoziční řešení: obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, sociální zařízení, prostornou komoru, chodbu a zádveří. Ke každé jednotce náleží prostorný balkon nebo terasa.
Součástí rodinné rezidence Starý pivovar je 2.000 m² parkové zeleně pro dětské hry a trávení volného času včetně dětského hřiště, piknikoviště a workout hřiště pro sportovní nadšence.
V rezidenci Starý pivovar si můžete vybrat z jednotek o různých dispozicích 2+kk, 3+kk i 4+kk, které disponují balkonem nebo terasou. K jednotkám náleží parkovací stání (za povinný příplatek) umístěné v 1. nadzemním podlaží.
Kolaudace tohoto unikátního projektu proběhne ve 3. čtvrtletí 2023.
Jedná se o velmi ojedinělé bydlení v nejžádanější lukrativní lokalitě s výbornou dopravní obslužností i kompletní občanskou vybaveností, splňující veškeré podmínky k naplnění potřeb i těch nejnáročnějších klientů.

Číslo zakázky
IDNES-0193
Cena
10 600 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
93 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
7 podlaží
Výtah
Internet
Televize
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

8 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku