Krásný byt v Mokré Hoře

Brno

6 700 000 Kč

Poznámka k ceně: + provize RK

Moderní byt loftového typu se 2 terasami, kvalitním vybavením a promyšlenými estetickými prvky nabízíme v jedinečné lokalitě Mokré Hory. Praktický řešený a prostorný byt o dispozici 4+kk a užitné ploše 136,19m2, který je součástí rodinného domu (o 2 bytových jednotkách), je ideálním řešením pro mladou rodinu, která hledá prostorné komfortní bydlení v krásném a klidném prostředí .
Vnitřní dispozice je tvořena vstupní halou (4,4m2), šatnou (1,8m2), obytnou místností s kuchyňským koutem a jídelnou (37,2m2), odkud je vstup na terasu, dále koupelnou (6,5m2) a samostatným WC (1,3m2), 2 pokoje (15,1m2 a 11,3m2) z níž jeden má vstup na terasu. V podkroví je otevřená ložnice (34,65m2). K jednotce náleží přístupová cesta, a vyhrazené parkovací stání.
Skvělá lokalita Mokré Hory nabízí nejen veškerou občanskou vybavenost a služby, ale současně 5 mateřských a 2 základní školy, osmileté gymnázium, poštu . V těsné blízkosti najdete hypermarket GLOBUS , BAUHAUS , BILLA, ALBERT, veškeré zdravotnické zařízení, cukrárny, kavárny, restaurace. Dále zde najdete několik dětských hřišť, sportovních zařízení pro všechny věkové kategorie .
Lokalita Mokré hory vyniká množstvím možností kulturního či sportovního vyžití a krásných vycházek po okolí. Babí lom, přírodní park Baba (s nejvyššími body Velká Baba 446m, a Sychrov 463m), stezka zdraví vedoucí z Mokré Hory po lesních cestách údolím Ponávky do Lelekovic. Dále lesnická naučná stezka - dlouhá 7,2 km informuje prostřednictvím 30 informačních panelů o lesních dřevinách a jejich pěstování, o zvěři a myslivosti. Zpracován energetický štítek C. Možnost dosažení štítku B - velmi úsporného uteklo o 1 bod. Prohlídky možné po domluvě, financování zajištěno.

Číslo zakázky
IDNES-18B-307
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
136 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Výtah
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis