Prodej bytu 2+kk 52 m²

Budva, Černá Hora

4 245 615 Kč Chci spočítat hypotéku prodáno

Poznámka k ceně: cena v EUR 178 200 €

Apartmán jen 70 m od moře, Budva

Výjimečný jednopokojový byt v Budvě 54 m², v novější budově postavené v roce 2013. Ve skvělé lokalitě pod bulvárem. Nachází se pouhých 70 m od pláže a moře v blízkosti TC, "Plaza". Nachází se ve 3. patře budovy z celkem 6 podlaží. Má obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, ložnici, předsíň, koupelnu a terasu. K prodeji je plně vybavený byt, kuchyň a nábytek z masivního dřeva.
Budva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča vytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace. Budva proslula svými rozsáhlými krásnými plážemi (hrubý i jemný písek, drobné oblázky). Soustřeďuje se v ní i v jejích hotelových komplexech živý sportovní, zábavní, společenský a kulturní život. Hotelové komplexy, většinou téměř samostatná hotelová městečka jako je např. Slovenska plaža se nacházejí mimo staré město, za jeho hradbami, v těsné blízkosti moře. Z budvanských pláží byly oceněny prestižní Modrou vlajkou tyto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". První tři jmenované se nacházejí v zátoce Jaz, jsou písečné a dá se k nim dostat odbočkou 500 m z Jadranské magistrály, západně od Budvy.
Ve střední části černohorského pobřeží leží starobylé město Budva, v současné době snad nejvyhledávanější turistické letovisko v Černé Hoře. Vydáte-li se po dálnici kopírující pobřeží od Kotorského zálivu směrem ke Skadarskému jezeru, přibližně v půli cesty dojedete do oblíbené destinace jménem Budva. Město leží v širokém Budvanském zálivu a před nepříznivými povětrnostními vlivy z vnitrozemí je chrání pohoří Lovćen a Paštroviči.

Číslo zakázky
IDNES-N4511
Cena
4 245 615 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
52 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Balkon
Internet
Topení
lokální - elektrické
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

2 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku