Prodej bytu 2+kk 56 m²

Rudolfovská tř., České Budějovice - České Budějovice 4

6 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: za nemovitost, včetně právního a realitního servisu

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Novinka: vzorový dům je komplet hotový a můžete si ho přijít prohlédnout každý týden v úterý 9:00-13:00 a čtvrtek 13:00-16:30-rezervace není nutná.
V rámci velmi exkluzivního projektu REZIDENCE VRÁTO – NA PĚŠINĚ od LIVEST nabízíme k prodeji byt 2A-1 CONCRETE 2+kk o podlahové ploše 56 m², pozemkem 350 m².
LOKALITA
Pro rezidenční projekt byla vybrána obec Vráto, která v současné době představuje velmi žádanou lokalitu. Vráto se nachází zhruba 4 km od centra Českých Budějovic. Vzhledem k tomu, že celý projekt se nachází na úpatí českobudějovické pánve, ocení místo především milovníci inspirujících výhledů. Tato lokalita je velmi klidná, kromě krátké cesty do města je také krok od přírody. Obec Vráto je napojena na MHD, přes den proto můžete využívat výhod jihočeské metropole a večer naopak sledovat západu slunce ze své vlastní zahrady.
ARCHITEKTURA
Garantem vysoké kvality projektů společnosti LIVEST je již tradičně rodinné spojení architektonického ateliéru Klein s realizační stavební společností Klein Building. Od počátku stavby jsou udržovány základní principy a vize architekta Kleina, který osobně drží dohled nad celou realizací projektu.
Design projektu Na Pěšině navrhl profesionální tým architektonického ateliéru Atelier Klein pod vedením Ing. arch. Jana Kleina, který s respektem k místní architektuře, výjimečné lokalitě a budoucí náročné klientele dal vzniknout originálnímu residenčnímu bydlení na úpatí českobudějovické pánve.
DISPOZICE
Snaha celého týmu bylo navrhnout tento projekt tak, aby každý dům (dvojdům) architektonicky vynikal a byl postaven pouze z kvalitních stavebních materiálů. Funkční návrh vnitřních dispozic je v tomto projektu základní podmínkou pro spokojené bydlení budoucích majitelů.
Bytová jednotka 2+KK je umístěna v přízemí domu a součástí této bytové jednotky je pozemek o velikosti 350 m² včetně 1 parkovacího stání na vlastím pozemku. Vstup do domu je společný pro 2 bytové jednotky, stejně tak jako technická místnost a zádveří. V technické místnosti je umístěná technologie pro celý dům, včetně plynového kotle a zásobníku TUV. Ze společného zádveří je vstup do bytové jednotky pomocí protipožárních dveří. Samotná bytová jednotka má svoje zádveří, samostatné WC, velmi komfortní obývací prostor včetně kuchyně (33m²), oddělenou ložnici (15m²) a koupelnu (5m²).
CENOVÁ POLITIKA:
Cena obsahuje byt 2A-1 CONCRETE 2+kk o podlahové ploše 56 m², pozemkem 350 m², 1 parkovací stání, retenční nádrž na zachycování dešťové vody, oplocení pozemku, dělící stěna mezi dvojdomem, vnitřní vybavení v našem standardu (vnitřní podlahové krytiny, interiérové dveře, obklady, dlažby, zařizovací předměty…) . Celá zahrada je oddělena od silnice akustickou stěnou, která zajistí její dostatečné soukromí.
Bydlení v residenčních vilách ocení především lidé, kteří s oblibou relaxují na vlastní zahrádce, ale rádi tráví víkendy cestováním, bez únavných a vyčerpávajících povinností okolo zbytečně velikých domů a rozsáhlých pozemků.

Číslo zakázky
IDNES-byt 2A-1 CONCRETE 2+kk
Cena
6 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
56 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet podlaží budovy
1 podlaží
PENB
B

Kontaktujte prodejce

LIVEST

Lidická tř. 1019/182, České Budějovice - České Budějovice 7

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku