Prodej bytu 5+kk 143 m²

KANDAHAR - ELEGANTINE, CRANS-MONTANA, Švýcarsko

27 547 480 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 1 156 000 €

Dvouposchoďové apartmá 4+1/2 + 2 ve Švýcarsku v Alpách - Aminona

REZIDENCE KANDAHAR Tower ELEGANTINE AMINONA - v době omezování cestování po světě je dokonalou náhradou velké rodině nebo úspěšné firmě.
Dvoupatrové apartmá v těsné blízkosti vyhlášeného Crans-Montana Haut-Plateau ve Švýcarsku. Zde Vás nikdo v nákupu nebude omezovat. (převoditelnost bývá často státem blokovaná).
Apartmán nacházející se v Rezidenci EGLANTINE AMINONA nabízí velkolepý pohled na údolí a Alpy. Rezidence s modernizovaným krytým bazénem, saunou a posilovnou v bezprostřední blízkosti lyžařských sjezdovek Crans-Montana Haut-Plateau - evropský pojem lyžařské turistiky a závodění.
Samotný apartmán nabízí dvě patra (mezonet) o obytné ploše 143 m² dále disponuje dvěma prosluněnými terasami, které nabízejí pohled do kouzelného údolí. V horním poschodí bytu je vstup, jídelna s velkou americkou kuchyní, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s WC a hammamem (parní lázeň), terasa (35 m²), ze které je možno udělat zimní zahradu. V dolním poschodí je obývací pokoj s koupelnou s WC, ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelnou s WC, menší kuchyně, šatna s botníkem, velká terasa 250 m² (tato terasa není ve vlastnictví majitele apartmánu, ale je ze 2/3 přístupná jen jemu). Příslušenství 2 parkovací místa pro auta v suterénu domu, 2 boxy na lyže, 1 vinný sklep, 1 sklep. Rezidence nabízí: dokonale čisté prostředí 1.520 m n. m., zrekonstruovaný krytý bazén pod terasou, modernizovaná sauna a vstupní vestibul, posilovna, výtah, atd. Z prostorné jižní terasy neopakovatelný výhled do údolí a jedinečné panorama 14 vrcholků hor, přesahujících 4.000 m n. m. – od Matterhornu až po Mont Blanc, vyhlášený lyžařský areál Crans-Montana Haut-Plateau (kam zajišťuje dopravu kyvadlový bus zdarma), golfová hřiště v okolí Aminona a Crans - Montany, celkem 81 jamek, Crans – Montana je 4 km od Aminona. Financování: výnos za běžnou zimní sezónu je okolo 15 tis. CHF, předpokládaný celoroční výnos okolo 30 tis. CHF. Měsíční poplatek 1 tis. CHF se bude snižovat, a jeho součástí je nezvykle i topení, odpady, činnost domovníka, spotřeba elektřiny, renovační fond, 2 zamykatelné boxy na lyže nebo golfové hole, pojištění.
Světoznámé moderní středisko, které v roce 2003 slavilo již 110. výročí svého založení. Rozkládá se na slunném náhorním plató nad městy Sierre a Sion ležících v údolí Rhony a nabízí jedinečný panoramatický výhled na dramatické horské panoráma nejvyšších alpských velikánů včetně známých vrcholů Matterhorn, Dent Blanche či Mont Blanc. Díky své poloze patří Crans Montana mezi nejrenomovanější zimní lyžařská střediska Švýcarska, v létě je se toto středisko promění v mekku golfových holí. Crans Montana je místem s ideálními sněhovými i slunečnými podmínkami a s nejčistším vzduchem Švýcarska, což je jeden z důvodů, proč je vyhledávaným místem pro dovolenou po celý rok. Vzdálenost z Prahy - 848 km.
Požadovaná kupní cena: 1.260.000,- CHF (včetně dvou parkovacích míst).
PODLE ŠVÝCARSKÝCH ZÁKONŮ HRADÍ NOTÁŘE A VŠECHNY PŘEVODNÍ POPLATKY I PROVIZI KUPUJÍCÍ.

Číslo zakázky
IDNES-170B1111
Cena
27 547 480 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
panelová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
143 m2
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

AB - RAKO s.r.o.

Jarošovská 48/II, Jindřichův Hradec

2 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku