Prodej bytu 3+kk 108 m²
Lužická, Děčín - Děčín II-Nové Město
5 690 000 Kč
4 890 000 Kč
Chci spočítat hypotéku
Prodej bytu 3+kk, 108 m2, podíl na zahradě, Děčín - ul. Lužická
Prodej podkrovního bytu umístěného v prvorepublikové vile z roku 1925 v městské části Děčín II - Nové Město.
Byt nabízí podlahovou plochu o výměře 108 m2 a náleží němu spoluvlastnický podíl na zahradě, která má bez zastavěné plochy 1170 m2, na které se dále nachází garáž a velký bazén s pergolou.
Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2006, včetně výměny rozvodů vody, topení a elektřiny. Vytápění bytu je řešeno společným plynovým kotlem, který je společně s bojlerem v suterénu domu.
Nemovitost se nachází v oblíbené lokalitě u lesoparku Kvádrberk a areálu Děčínské nemocnice. Město Děčín se rozkládá na rozhraní Českého Švýcarska a Českého středohoří. Město dále nabízí veškerou občanskou vybavenost, síť obchodů a služeb, které uspokojí Vaše každodenní potřeby. Dostupnost nemocnice, zdravotních středisek, lékáren, pošty a policie je zde samozřejmostí. Lokalita nabízí řadu kulturních i sportovních zařízení a několik historických památek, které stojí za to vidět.
Jedná se o ojedinělou příležitost, kterých se v této lokalitě již moc nenaskytne a proto Vám doporučujeme osobní prohlídku, abyste si alespoň na chvíli zkusili zažít, jaké je kouzlo této vily a jejího prostředí.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 978 000,- Kč a měsíční splátkou 21 699,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
- Číslo zakázky
- IDNES-206232
- Cena
- 4 890 000 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- cihlová
- Stav budovy
- dobrý stav
- Stav bytu
- dobrý stav
- Vlastnictví
- osobní
- Přístupová komunikace
- asfalt
- Lokalita objektu
- klidná část
- Užitná plocha
- 108 m2
- Podlaží
- 1. patro (2. NP)
- Plocha zahrady
- 1170 m2
- Parkování
- garáž
- Internet
- Telefon
- Plyn
- zaveden
- Topení
- lokální - plyn
- Elektřina
- 230V, 230-400V
- Vybavení
- částečně zařízený
- Dopravní dostupnost
- železnice, silnice, autobus, dálnice
- Občanská vybavenost
- Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb, Restaurace
- PENB
- G
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Realitního makléře nemůže dělat každý. Nutné je vzdělání, praxe nebo zkoušky
04.08.2022 07:07 Komerční sdělení
Zakotvěte v privátním resortu na Slapské přehradě
20.07.2022 22:23 Komerční sdělení
Klamovka 5 představuje ideální bydlení i pro vaši rodinu
13.07.2022 22:00 Komerční sdělení
Obchodní centrum MAMUT – nový standard nakupování v Harrachově
11.07.2022 09:19 Komerční sdělení
Jak drahý je provoz klimatizace? Vyberte si tu správnou
04.07.2022 22:00 Komerční sdělení