Prodej bytu 1+kk 49 m²

Hurgáda, Egypt

853 650 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena platí při platbě "cash" (bez splácení) včetně provize RK cena v EUR 35 643 €

Byt 1+kk 49 m² s výhledem do zahrady na 2. patře rezidenčního projektu Al Hambra 1st Avenue, Hurgáda

Rezidenční projekt Al Hambra 1st Avenue je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha, která je nejdelší a zároveň jednou z nejznámějších turistických oblastí v Hurgádě. Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Rezort se buduje na celkové ploše 13,200 m² zahrnuje rezidenční budovy, velký bazén, zahradu, restaurace, fitness, obchody, služby, wellness, hypermarket a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, hotelové služby a správa nemovitosti včetně služby pronajímání bytů za jejich majitele. Samozřejmostí jsou výtahy ve všech budovách.

Dokončení třetí fáze projektu, kde se nabízený byt nachází, je plánováno na jaro 2024. Při předání bytu do užívání se bude platit jednorázový poplatek za údržbu rezortu a pláže v celkové výši 39.500 EGP a každý následný rok 5.000 EGP za užívání pláže pro všechny uživatele bytu.

Nabízený byt má započtenou plochu 49 m² (včetně podílu na společných prostorách, přibl. 20 % ze započtené plochy). Byt má dispozici typu „studio“ s balkonem a nachází se na 2. patře. Z okna bude výhled do zahrady s vodními prvky a odpočinkovými plochami.

Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, keramickými podlahami, kompletními elektrickými instalacemi, bez nábytku, kuchyňské linky a klimatizace. S vybavením bytů rádi pomůžeme, případně ho můžeme zařídit na klíč.

Majitelé bytů budou mít přístup na soukromou pláž vzdálenou 300 m od rezidence.

Byty lze financovat buď se slevou "cash" - úhrada celé ceny do měsíce od rezervace - v takovém případě je sleva 10 % ze základní ceny.
Splácení je možné 1 až 3 roky bezúročně (bez slevy za cash) a platí se 20 % ceny při uzavření kupní smlouvy (do měsíce od rezervace) a 15 % při převzetí bytu. Po uzavření smlouvy se začne ihned splácet zbytek kupní ceny rozpočítaný podle zvoleného počtu let splácení.

Inzerovaná cena je po slevě za platbu cash, cena při splácení 1 až 3 roky je 39603 EUR.

Stejné byty jsou i na 1. patře za cenu 33321 EUR (při splácení 37024 EUR) a také v přízemí (pod přízemím je ještě technické patro) za cenu 31000 EUR (při splácení 34444 EUR) .

Prodejem nemovitosti mé služby nekončí. Svým klientům poskytuji pomoc se vším, co by mohli potřebovat. Předám kontakty na místní poskytovatele služeb, pomohu se zařizováním bytu, poskytnu praktické informace - restaurace, obchody, služby, kontakty atd. Pomohu také s řešením daně z nemovitosti, s otevřením bankovního účtu v Egyptě a dalšími záležitostmi. Samozřejmostí jsou právní služby.

Číslo zakázky
IDNES-292-NP00403
Cena
853 650 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
49 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Vybavení
nezařízený
Datum nastěhování
30.03.2024
PENB
G

Kontaktujte prodejce

8 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku