Prodej bytu 2+1, 66 m²

Zámecký vrch, Liberec - Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

2 950 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodám byt 2+1, 66 m² ve Vratislavicích nad Nisou

Nabízíme k prodeji parádní byt 2+1, 66 m² v osobním vlastnictví ve zřejmě nejhezčí části Liberce: Vratislavicích nad Nisou. Jde o 3. patro šestipatrového panelového domu, ulice Zámecký vrch. V roce 2015 proběhla kvalitní rekonstrukce s novým kuchyňským nábytkem a vyzděním jádra, v němž jsou nové rozvody.
Dispozice a vybavení:
U pokoje směrem na jih vhodném jako obývák je prostorná dlážděná lodžie s výhledem na vratislavické údolí a poskytující spoustu slunce celou stěnou. Na sever směřuje kuchyně a ložnice. Bydlení je velmi klidné s výhledem na zeleň a nízkými náklady. Volné parkování před domem.
Zavedený je plyn. Ústřední topení s novými tělesy. V předsíni je zděná komora. K bytu patří ještě zděná, větraná a zamykatelná komora v mezipatře, což ve spojení s velkou klecovou sklepní kójí dodává nadstandardní skladovací luxus. Výtah byl loni úplně vyměněný a má zastávku v přízemním mezipatře, takže přístup do bytu je bezbariérový! Dům je zateplen a má plastová okna. K dispozici je kabelová televize s rychlým optickým připojením k Internetu.
Nabízíme přesný plánek s rozměry a výměrami.
Okolí:
Nedaleko je jak na tramvaj Liberec a Jablonec, tak k lesním rybníkům, na známé koupaliště Sluníčko (5 min přes louku), na Prosečský hřeben atd. Dlouhé ani krátké procházky se neomrzí!
Vratislavice jsou suverénně nejžádanější místo v Liberci k bydlení. A autem jste na rychlostní silnici směr Praha či průtah Libercem na Děčín za tři minuty, ve městě za sedm, v Jablonci za třináct.
Plná vybavenost: obchody, kulturní centrum 101010 s informačním centrem, ZŠ, v dosahu několik MŠ a dvě SŠ, místní knihovna, staví se komunitní centrum, hřiště fotbal a beachvolley, pošta, lékařské ordinace, ohrazený psí park (agility). Zcela nový, rozlehlý a unikátní víceúrovňový pohádkový hrad pro velký počet dětí (lanové chodby, klouzačky, podzemní část) s volným vstupem(!), parčík s jezírkem, výše lesopark s několika zastaveními pro děti, cvičebními prvky pro seniory. Placené velké trampolínové hřiště a občerstvením. Několik restaurací, bary, cukrárna, lékárna, žel. zastávka, muzeum Ferd. Porsche. Vše v dochozí vzdálenosti. Na vršku je klidný hřbitov (pro nepravděpodobný případ, že vás to tu už přestane bavit).
Vratislavice mají jako jediná část Liberce vlastní zastupitelstvo a úřad, který se o městskou část skvěle stará, mj. prostřednictvím vlastního technického střediska vybaveného moderní technikou. Podporuje spolky. Přes rok je pořádána řada kulturních a zábavních akcí, v zimě se např. protahují běžkařské tratě. Nabízena je mj. služba přepravy seniorů k lékaři. V obci je víceúčelové hřiště Na Rozcestí — fotbal, nohejbal, volejbal, pétanque, umělá plocha, ad., dále sokolovna pro nevenkovní sporty, posilování. V okolí působí několik sportovních oddílů.
Je možné si domluvit prohlídku. Byt bude volný v průběhu července. Bez RK. Těšíme se na Vaše zavolání.
Poznámka: Dosud byla v inzerátu chybně uvedena příliš nízká výměra bytu.

Cena
2 950 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
panelová
Stav budovy
udržovaný
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
66 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Lodžie
jih
Výtah
Parkování
parkování na ulici
Internet
Telefon
Televize
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - dálkové
Elektřina
230V
Vybavení
částečně zařízený
Dopravní dostupnost
železnice, dálnice, silnice, veřejná doprava, tramvaj
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku