Prodej bytu 4+1 120 m²

Jezuitská, Litoměřice - Litoměřice-Město

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: cena u makléře

Byt 3+1 s možností rozšíření do podkroví, centrum, Litoměřice

Všichni, kteří přijdou na prohlídku domu nebo bytu skončí u okna a dívají se ven. Každý to dělá. Nikdo si nepřeje koukat se k sousedovi do okna nebo ještě lépe na šatník celé sousedovic rodiny rozvěšený na balkoně. Pokud vás tato nabídka osloví určitě si časem ušijete polštářek pod lokty. To proto, že se budete kochat výhledem z okna. Je v tom jistá nadsázka, ale posuďte sami.
Nabízím vám ke koupi byt o dispozici 3+1 s možností rozšíření do podkroví. Jedná se o ideální polovinu domu. Dům stojí na jednom z nejhezčích míst v centru města a to přímo na parkánech. Okna bytu směřují k Dómskému pahorku a skýtají opravdu krásný výhled. Spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 tvoří hlavně byt. Tento byt je umístěn ve druhém podlaží domu. V domě jsou celkem dvě bytové jednotky. K tomuto podílu-bytu ještě náleží podkrovní místnost a jedna ze dvou zbývajících částí půdy. Opravdu se zde nabízí možnost pěkného mezonetového bydlení. Musíte však počítat s jistými investicemi. Ty se vám ale mnohonásobně vyplatí.
Byt čeká kompletní rekonstrukce. Její rozsah mi nepřísluší hodnotit. Základní věci jako rozvody elektřiny nebo vody, podlahy, rekonstrukce koupelny jsou u takových bytů standardní. Další úpravy či změny dispozic, vybudování mezonetu apod. je už na vás.
Spoluvlastnický podíl tedy tvoří byt, půdní pokoj, část půdy a část sklepa. K užívání je zde přes 100 m2 prostoru. Druhý spoluvlastník nabízí po vzájemné shodě odprodej jeho části půdních prostor. Pak bude podkroví už jenom vaše.
Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, elektřinu, vodovodní přípojku a plyn. K domu lze po dohodě se správcem vedlejší budovy bývalé jezuitské koleje dojet menším nákladním autem. Rekonstrukce by pak nebyla tak náročná. Dům stojí v památkové rezervaci města Litoměřic a je, jako ostatní budovy v okolí, pod památkovou péčí. To je potřeba vzít na vědomí třeba u budoucí opravy fasády domu. Nebo v případě, že získáte celou půdu a budete řešit např. denní světlo. Ale kolik takových nabídek bydlení v centru města přijde. Málo. Nyní máte možnost takovou nabídku využít.
V případě zájmu o prohlídku mě kontaktujte telefonicky nebo emailem.

Číslo zakázky
IDNES-239-NP01036
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
120 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Vybavení
nezařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

3 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku