Prodej bytu 3+1 s terasou a vlastní garáží

Želetická, Litoměřice

Cena na vyžádání

+ provize zahrnuta

Dovoluji si Vám exklusivně nabídnout slunný byt 3+1 v OV o výměře 78m2 s využitím společné venkovní terasy, zahrady, garáže a kůlny. Tento byt se nachází v domě, který má čtyři bytové jednotky s dobrými sousedskými vztahy. Dům je v lokalitě předměstí Litoměřic – Želetice s dostupností do města cca do 10 minut v Želetické ulici. V těsné blízkosti je nákupní centrum Galerie Na Soutoku v nedaleké blízkosti Sketparku, Střeleckého ostrova a městského koupaliště.
Hned při příjezdu Vás před domem zaujme upravená zahrada se stromy a keři o rozloze 650 m2. Samotný dům stojí na pozemku o výměře 1004 m2. Přímo k domu je možné vjet autem po příjezdové cestě, která vás zavede na pozemek za domem k samostatně stojícím garážím, kdy jedna z nich je součástí bytu. Do domu se vchází vstupní brankou po zpevněné cestě ke vchodu do zastřešené venkovní dřevěné terasy, kde jsou vstupní dveře do bytu. Prostory této terasy Vám můžou posloužit k odpočinku, popíjení ranní kávy na čerstvém vzduchu, a to bez ohledu na počasí. Za domem Vás překvapí prostorný travnatý pozemek, který je oddělen od sousedních pozemků z jedné strany kůlnami a z druhé strany garážemi.
Hned při vstupu do bytu Vás zaujme vstupní chodba, která je prosvětlená oknem s výhledem na terasu a kde jsou dva vstupy do technických místností. V první z nich je 180l bojler pro ohřev vody, elektrokotel a využitelný úložný prostor. Druhá z těchto místností je menší kumbál vhodný pro různé využití. Z předsíně pokračujete dveřmi do další části chodby, která je členitá se vstupem do koupelny a do prostorného obývacího pokoje. Koupelna je společná s WC, má moderní rohovou vanu a za záchodem jsou schované stoupačky instalačních rozvodů. Při vstupu do obývacího pokoje Vás zaujme prostorná světlá místnost, kde jsou krbová kamna s výměníkem, napojená ke stávajícímu otopnému systému, kterým je možné vytápět celý byt bez použití elektrokotle. Z chodby vstoupíte do prostoru kuchyně odkud jsou vstupy do dalších dvou pokojů, pro které je možné využití, jako ložnice a dětský pokoj. Podlahová krytina v bytě je kombinovaná – dlažba a plovoucí podlaha.
Dům, ve kterém se byt nachází, prošel v roce 2002 celkovou rekonstrukcí a v roce 2013 další částečnou rekonstrukcí, která zlepšuje kvalitu bydlení v domě a snižuje náklady za energie v bytě. Jednou z těchto oprav jsou nová plastová okna, která s interiérem ladí svou bílou barvou. Náklady za energie se pohybují do 2000,00 Kč/měsíc a při vytápění bytu krbovými kamny jsou náklady na dřevo cca kolem 15 tis/rok. Dále vlastníci bytů měsíčně přispívají 1000,00 Kč do společného fondu, ze kterého se následně hradí vedlejší náklady. Sedlová střecha je sice původní, ale v dobrém stavu, do které nezatýká a která má nové okapy.
Tuto nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma vyřídíme. Pro další informace a prohlídky volejte makléřku.

Číslo zakázky
IDNES-049N043624
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
78 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží).
Terasa
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama