Prodej luxusního bytu 4+kk 105 m2 s dvěma terasami a dvěma sklepy v Mikulově

Republikánské obrany 941/8, Mikulov, okres Břeclav

6 496 000 Kč

Poznámka k ceně: V residenci Speicher 1826 je více bytů na výběr! včetně provize RK

Nabízíme Vám LUXUSNÍ BYT 4+KK, navrhnut Architektem k dokonalosti, v právě budované residenci Speicher 1826 v historickém městě Mikulově. Tak jako vše v projektu Speicher 1826 je trochu jiné, tak i byty jsou budovány s citem pro novodobou architekturu, skloubenou s praktickým užitím. Rozlehlá obytná plocha 105m2 je doplněna DVOJICÍ TERAS, jedna 14m2 směrem na zámek a druhá 24m2 směrem do klidného vnitro bloku a zeleně. Terasy jsou lemovány okolní zelenou střechou, jež dotváří kouzlo tohoto bytu, který je vyveden z pohledového betonu a s nezaměnitelnými šikmými plochami stropu. Takovéto řešení bydlení v sobě snoubí styl, design, komfort, i náročnost s krásným výhledem do okolí z nejvyššího patra rezidence. Byt má navíc DVA SKLEPY, jeden větší 14m2 například pro motocykl a druhý klasický o velikosti 3,9m2. Nový půdorys bytu ve fotogalerii.
U většiny novostaveb bytových domů je součástí stavby to "nejlevnější", ne ale u rezidence Speicher 1826. U nás je byt vždy vybaven ve vysokém standardu, ať už se jedná o hladké sádrové omítky, klimatizaci, hliníková okna s trojsklem, nízkou sazbu elektřiny, snadné a účinné vytápění, LED osvětlení, nebo nezaměnitelnou vnější fasádu a střechu budovy B.
K tomu je dále nutné zmínit celkové pojetí areálu tří bytových domů, které tvoří celek v podobě residence Speicher 1826. Jedná se o uzavřený areál s parkovou úpravou zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Každý bytový dům obsahuje výtah, jenž Vás může zavést až do suterénu, kde se nachází podzemní garážová stání, které vřele doporučujeme k bytu zakoupit. Součástí každého bytu je sklepní kóje, nebo možnost využít společných kočárkáren. Bytové domy jsou řešeny s minimem společných prostor nutných k vytápění, nedochází k úniku tepla, výrazně se snižují společné náklady na provoz domů, které jsou budovány v pasivním nízkoenergetickém standardu.
Naprosto unikátní je samotná krása místa, na kterém se residence Speicher 1826 rozkládá. V prvé řadě Vás ihned zaujme úchvatný výhled na majestátní dominanty Mikulova v podobě Zámku a Svatého Kopečku. K tomu se přidá snadná dostupnost veškerých služeb, ať je to školka, škola, vzdělání, zábava, lékaři, úřady, kulturní vyžití, prostě v Mikulově je vše kousek, takříkajíc na dosah ruky. V neposlední řadě Vás jistě osloví nádhera Mikulova, města vína, zábavy, kultury, historie, jenž je obklopeno vinicemi, Pálovou a umístěno na hranici s Rakouskem. Město i okolí skýtá množství vyžití a krása tohoto vinařského kraje je až podmanivá.
Neváhejte s koupí bytu, jelikož se naskýtá možnost bydlet na té nejvyšší úrovni v krásné residenci Speicher 1826 a současně je zde i možnost výraznějších klientských změn. Vše podstatné najdete na webu nebo na kontaktech vpravo.

Číslo zakázky
IDNES-4KK-B12
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
105 m2
Podlaží
4. patro (5. NP)
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Sklep
Terasa
24 m2
Terasa
14 m2
Výtah
Parkování
garáž, parkování na ulici, parkovací místo
Internet
Plyn
nezaveden
Elektřina
230V, zavedena
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
Občanská vybavenost
plná občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, lékaři, zdravotní středisko, centrum,
Datum nastěhování
31.01.2019
Roční spotřeba energie
82 kWh
PENB
B
Bezbariérový přístup
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku