Prodej bytu 4+kk 89 m2 s krytou terasou v Mikulově

Republikánské obrany 941/8, Mikulov

4 950 000 Kč

Poznámka k ceně: V residenci Speicher 1826 je více bytů na výběr! + provize zahrnuta

Nabízíme Vám krásný byt 4+KK v právě budované residenci Speicher 1826 v historickém městě Mikulově. Tak jako vše v projektu Speicher 1826 je trochu jiné, tak i byty jsou budovány s citem pro novodobou architekturu, skloubenou s praktickým užitím. Obytná plocha 88,8m2 je doplněna stylovou krytou lodžií o velikosti 8,1m2. Takovéto řešení bydlení v sobě snoubí klasiku, design i komfort s krásným výhledem do okolí z druhého, nebo třetího podlaží.
U většiny novostaveb bytových domů je součástí stavby to "nejlevnější", ne ale u rezidence Speicher 1826. U nás je byt vždy vybaven ve vysokém standardu, ať už se jedná o hladké sádrové omítky, klimatizaci, hliníková okna s trojsklem, nízkou sazbu elektřiny, snadné a účinné vytápění, LED osvětlení, nebo nezaměnitelnou vnější fasádu budovy B.
K tomu je dále nutné zmínit celkové pojetí areálu tří bytových domů, které tvoří celek v podobě residence Speicher 1826. Jedná se o uzavřený areál s parkovou úpravou zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Každý bytový dům obsahuje výtah, jenž Vás může zavést až do suterénu, kde se nachází podzemní garážová stání, které vřele doporučujeme k bytu zakoupit. Součástí každého bytu je sklepní kóje, nebo možnost využít společných kočárkáren. Bytové domy jsou řešeny s minimem společných prostor nutných k vytápění, nedochází k úniku tepla, výrazně se snižují společné náklady na provoz domů, které jsou budovány v pasivním nízkoenergetickém standardu.
Naprosto unikátní je samotná krása místa, na kterém se residence Speicher 1826 rozkládá. V prvé řadě Vás ihned zaujme úchvatný výhled na majestátné dominanty Mikulova v podobě Zámku a Svatého Kopečku. K tomu se přidá snadná dostupnost veškerých služeb, ať je to školka, škola, vzdělání, zábava, lékaři, úřady, kulturní vyžití, prostě v Mikulově je vše kousek, takříkajíc na dosah ruky. V neposlední řadě Vás jistě osloví nádhera Mikulova, města vína, zábavy, kultury, historie, jenž je obklopeno vinicemi, Pálovou a umístěno na hranici s Rakouskem. Město i okolí skýtá množství vyžití a krása tohoto vinařského kraje je až podmanivá.
Neváhejte s koupí bytu, jelikož se naskýtá možnost bydlet na té nejvyšší úrovni v krásné residenci Speicher 1826 a současně je zde i možnost výraznějších klientských změn. Vše podstatné najdete na webu nebo na kontaktech vpravo.

Číslo zakázky
IDNES-4KK-B-L
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
89 m2
Podlaží
3. patro (4. NP).
Sklep
Balkon
Lodžie
Terasa
Výtah
Parkování
parkovací místo
Internet
Plyn
nezaveden
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
Občanská vybavenost
plná občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, lékaři, zdravotní středisko, centrum,
Datum nastěhování
30.11.2018
Roční spotřeba energie
82 kWh
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama