Prodej bytu 4+kk, 89 m²

Republikánské obrany, Mikulov

4 950 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: V residenci Speicher 1826 je více bytů na výběr! včetně provize RK

Prodej bytu 4+kk 89 m2 s krytou terasou v Mikulově

Nabízíme Vám krásný byt 4+KK v právě dokončované luxusní residenci Speicher 1826 v historickém městě Mikulově. Tak jako vše v projektu Speicher 1826 je trochu jiné, tak i byty jsou vybudovány s citem pro novodobou architekturu, skloubenou s praktickým užitím. Obytná plocha 88,8m2 je doplněna stylovou krytou lodžií o velikosti 8,1m2. Takovéto řešení bydlení v sobě snoubí klasiku, design i komfort s krásným výhledem do okolí z třetího podlaží.

U většiny novostaveb bytových domů je součástí stavby to "nejlevnější", ne ale u rezidence Speicher 1826. U nás je byt vždy vybaven ve vysokém standardu, ať už se jedná o hladké sádrové omítky, klimatizaci, hliníková okna s trojsklem, nízkou sazbu elektřiny, snadné a účinné vytápění, LED osvětlení, nebo nezaměnitelnou vnější fasádu budovy B.
K tomu je dále nutné zmínit celkové pojetí areálu tří bytových domů, které tvoří celek v podobě residence Speicher 1826. Jedná se o uzavřený areál s parkovou úpravou zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Každý bytový dům obsahuje výtah, jenž Vás může zavést až do suterénu, kde se nachází podzemní garážová stání, které vřele doporučujeme k bytu zakoupit. Součástí každého bytu je sklepní kóje, nebo možnost využít společných kočárkáren. Bytové domy jsou řešeny s minimem společných prostor nutných k vytápění, nedochází k úniku tepla, výrazně se snižují společné náklady na provoz domů, které jsou budovány v pasivním nízkoenergetickém standardu.

Naprosto unikátní je samotná krása místa, na kterém se residence Speicher 1826 rozkládá. V prvé řadě Vás ihned zaujme úchvatný výhled na majestátní dominanty Mikulova v podobě Zámku a Svatého Kopečku. K tomu se přidá snadná dostupnost veškerých služeb, ať je to školka, škola, vzdělání, zábava, lékaři, úřady, kulturní vyžití, prostě v Mikulově je vše kousek, takříkajíc na dosah ruky. V neposlední řadě Vás jistě osloví nádhera Mikulova, města vína, zábavy, kultury, historie, jenž je obklopeno vinicemi, Pálovou a umístěno na hranici s Rakouskem. Město i okolí skýtá množství vyžití a krása tohoto vinařského kraje je až podmanivá.

Neváhejte s koupí bytu, jelikož se naskýtá možnost bydlet na té nejvyšší úrovni v krásné residenci Speicher 1826. Vše podstatné najdete na webu nebo na kontaktech vpravo.

Číslo zakázky
IDNES-B11
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
centrum
Výstavba
2019
Užitná plocha
89 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Sklep
Terasa
západ , 8 m2
Lodžie
západ , 8 m2
Balkon
západ , 8 m2
Výtah
Parkování
garáž, parkování na ulici, parkovací místo
Internet
Televize
Plyn
nezaveden
Topení
lokální - elektrické
Elektřina
230V, zavedena
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
železnice, silnice, autobus
Občanská vybavenost
plná občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, lékaři, zdravotní středisko, centrum,
Datum nastěhování
01.04.2019
Roční spotřeba energie
82 kWh
PENB
B
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku