Prodej bytu 3+kk, 96 m²

P. Bezruče, Nová Paka, okres Jičín

4 171 500 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: prodej zahájen! Cena včetně DPH, kolaudace na jaře 2021! Parkovací stání 103.000,-Kč

Prodej bytové jednotky 3+kk, 96,2 m2 + balkon 2,8 m2, Nová Paka

Dumrealit. cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení prodej bytové jednotky 3+kk o výměře 96,2 m2 s balkónem 2,8 m2, nacházející se v 3. nadzemním podlaží nově vznikajícího projektu Bytový dům Nová Paka, nabízející jedinečnou příležitost pořízení vlastního bydlení v Krkonoších, v blízkosti horských středisek či jako investiční záměr v rámci zhodnocení vložených finančních prostředků formou pronájmu. Poslední možnost změny standardů dle představ budoucího majitele.
V roce 2019/2020 vznikne výstavba dvou identických bytových domů se 4 nadzemními podlažími a obytným podkrovím. V bytovém domě bude vybudováno celkem 13 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 5+kk (mezonet) ve vyšším standardu. Kolaudace a stěhování na jaře 2021.
Jedná se o zděné nepodsklepené domy obdélníkového tvaru. V interiéru staveb bude realizována těžká plovoucí podlaha, s různými nášlapnými vrstvami (keramická dlažba, koberce, PVC atd. ). Povrch stěn bude opatřen jádrovou omítkou a štukem, v exteriéru pak bude fasáda opatřena jádrovou omítkou, finální tenkovrstvou probarvenou omítkou a marmolitovou vodoodpudivou omítkou v úrovni soklu. Oba domy budou mít okna a balkónové dveře z vícekomorových plastových profilů, zasklené izolačním dvojsklem a hliníkové vstupní dveře.
V domě bude dvouramenné schodiště a výtah. Přístup do domu bude realizován bezbariérově po rampách.
V 1. NP domu budou umístěny dva byty o velikosti 2+kk, upravitelné pro osoby s omezenou schopností pohybu. Dále na tomto podlaží budou umístěny, kromě schodiště, komunikačních chodeb a sklepů jednotlivých bytů též společné prostory a to kolárna a technická místnost.
Domy budou napojeny na technickou infrastrukturu a to přípojky studené vody, kanalizace, elektrického proudu a přípojku městského teplovodu. Vytápění a příprava teplé užitkové vody bytů v těchto domech bude zajištěna prostřednictvím výměníkové stanice, umístěné v technické místnosti domu, kam bude přiveden dálkový teplovod.
Výstavba již byla zahájena, tudíž lze okamžitě rezervovat bytové jednotky. Uvedené vizualizace interiéru obsahují prvky nadstandardní výbavy. Možnost klientských změn dle individuálních požadavků. Možnost dokoupení parkovacího stání před domem ve výši 103.000,-Kč.
Bytové domy budou umístěny v těsném sousedství nové bytové výstavby a svým vzhledem zapadají do okolní krajiny.
Více informací na https://www. staving. cz/vlastni-vyroba/vystavba-bytoveho-domu/
V případě více dotazů, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti se na mne obraťte. Doporučujeme. Ev. číslo: 625152.

Číslo zakázky
IDNES-625152
Cena
4 171 500 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Výstavba
2019
Užitná plocha
96 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Sklep
Balkon
Výtah
Telefon
Televize
Plyn
nezaveden
Topení
ústřední - dálkové
Elektřina
230V
Vybavení
částečně zařízený
Roční spotřeba energie
72 kWh
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku