Prodej bytu 4+kk 86 m²

Vodolská, Odolena Voda, okres Praha-východ

8 520 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej bytu v novostavbě - 4+kk/B, 86 m²

Nabízíme ke koupi byt 4+kk (C 207) v novostavbě moderního bytového projektu Rezidence U Lesa včetně balkonu a garážového parkovacího stání.

Byt bude k nastěhování na jaře 2023. Velmi dbáme, obzvlášť v dnešní době, na energetickou náročnost domů. Naše byty jsou v kategorii A - jsou vybaveny rekuperačním systémem.

Připravili jsme pro vás nový developerský projekt 5 bytových domů, které splňují nároky klientů na komfortní, moderní a zároveň pohodlné bydlení v lokalitě s bohatou infrastrukturou a zároveň i s výborným spojením s hlavním městem.

Projekt je umístěn v centru města a zároveň obklopen přilehlou zelení vhodnou k procházkám a relaxaci. Město Odolena Voda s šesti tisíci obyvateli leží v Praze východ ve Středočeském kraji pouhých 10 km od Prahy a zabezpečuje svým obyvatelům veškerou občanskou vybavenost. V místě nalezneme naprosto vše, co k městu patří: základní školu, školku, pro menší děti fungující dětské centrum, tenisové kurty, sportovní areál, poštu, banku, obchody, zdravotní ordinace a i koupaliště.

Projekt bude vystavěn v místě bývalého statku. Architekt se snaží zachovat původní ráz stavby s moderními prvky. Tato část bude zajišťovat vstup a zároveň bude centrální částí projektu s náměstíčkem a základním službami.

Večer se bude obyvatelům projektu otevírat krásný výhled na nasvícenou věž barokního kostela svatého Klimenta od Kiliána Ignáce Dientzenhofera, postavený roku 1735.

Víme, ​že ​výběr ​vhodného bydlení ​je volbou ​na ​celý ​život, ​a ​proto ​chceme, aby ​se ​vám investice​ ​do ​vlastní ​budoucnosti ​maximálně ​vyplatila a abyste v lokalitě Rezidence U Lesa, v centru Odolene Vody našli domov, který hledáte.

Číslo zakázky
IDNES-VT0033
Cena
8 520 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
projekt
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
dlažba
Lokalita objektu
centrum
Výstavba
2023
Užitná plocha
86 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
3 podlaží
Balkon
jihovýchod , 4 m2
Výtah
Parkování
parkovací místo
Internet
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus
Datum nastěhování
15.05.2023
PENB
A (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Bezbariérový přístup

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku