Nový byt 4+KK s balkonem a lodžií / 117 m2 / Byty Sylván

Na Chmelnicích, Plzeň

4 249 000 Kč

Poznámka k ceně: + 200.000 Kč za garážové stání

Bytový dům
V moderním a kompletně bezbariérovém bytovém domě jsme pro vás ve 3 etapách připravili atraktivní byty všech velikostí - 1+KK, 2+KK, 3+KK i 4+KK. Vytvoření vlastního interiéru klientem pomocí výběru zařizovacích předmětů či klientských změn je samozřejmostí. Klienti mají možnost využít služeb architekta a smluvních vzorkoven zdarma. Téměř každý byt má svoji terasu či balkon, současně je pamatováno na dostatek úložných prostor v bytech i v prostorné oddělené komoře na stejném podlaží. Pro všechny jednotky jsou dostupné vždy minimálně dva výtahy na příslušné podlaží! Bezpečné parkování bez starostí umožňují integrovaná garážová stání v objektu. U větších bytů je možnost 2 garážových stání. Kamerový systém v garážích a vstupech do domu zajišťuje bezpečí obyvatel.
Lokalita
Bytový dům vkusně dotváří oblíbenou rezidenční čtvrť Sylván. Výhodou je bezprostřední blízkost přírody a zeleně, občanská vybavenost (obchody, školy, školky a další) a dobré dopravní spojení. Zastávka MHD je hned u domu.
Stavba zahájena. Byty v 1. etapě budou připraveny k předání na podzim 2018. Prodáno již více než 90 % 1. etapy a 80 % 2. etapy. V prodeji nově také 3. etapa.

Číslo zakázky
IDNES-B_302
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
117 m2
Podlaží
3. patro (4. NP).
Sklep
Balkon
Lodžie
Výtah
Parkování
parkovací místo
Internet
Telefon
Televize
Vybavení
nezařízený
Občanská vybavenost
obchody, MŠ, ZŠ, ZOO v blízkosti
Datum nastěhování
01.11.2018
Roční spotřeba energie
78 kWh
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama