Nabízíme k prodeji apartmán 3+kk v 5-hvězdičkovém komplexu přímo u pláže

Slunečné pobřeží, Pomorie, Bulharsko

135 000 €

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Představujeme vám na prodej plně vybavený apartmán 3+kk se dvěmi koupelnami a velkou terasou směrující na východ s úchvatnym přímým výhledem na moře, který se nachází v luxusním rezidenčním 5***** hvězdičkovém resortu hotelového stylu přímo na plaži, kde máte k dispozici kompletní služby i servis. Hotelový komplex se nachází na jižní pláži v letovisku Pomorie, přímo na pobřeží, kde je písečná pláž dlouhá cca 400 m.

Apartmán se prodává plně vybaven, podle aktuálních fotografií! Velice atraktivní cena!

Celková plocha: 133m2 (včetně balkonu a společných částí).
Čistá obytná podlahová plocha: 107,88m2

Podlaží: 4
Komplex se skládá ze 768 apartmánů a 6 nádherných vil, s celkovou zastavěnou plochou 115 000 m² a je orientován směrem na jihozápad. Apartmánovy komplex se nachází na Jižní pláží ve městě Pomorie, pouhých 8 km od mezinárodního letiště v Burgasu a 15 km od druhého největšího města na bulharském pobřeží Černého moře. Vlastnictví bytu v tomto komplexu mluví nejen o dobrém vkusu, ale také zdůrazňuje sociální postavení majitele. Tyto byty jsou určeny pro lidi, kteří ocení komfort, zvláštní uspořádání, bezvadnou kvalitu a prestižní polohu.

Zařízení a služby:
5******Komplex Club & SPAnabízí:
recepce (otevřena 24 hodin denně) s lobby barem
24hodinová bezpečnostní služba a video sledování celého komplexu
k dispozici (za poplatek) je rovněž SPA-wellnes centrum a wellness procedury a sauna. Lázeňské SPA-centrum se saunou, výřivkou, parní lázní, relaxačním areálem

čtyři venkovní bazény, dva bary u bazénu, aquapark o ploše více než 3500 m2,
krytý bazén, umělá řeka, dětské tobogány,
kavárny a bary, 7x restaurace,
lázeňské a welness centrum, multifunkční sál, sportovní zařízení,
bowling, obchody, dětský klub,
kosmetický salon,
podzemní garáže a venkovní parkoviště, to vše dělá z komplexu nádherné evropské letovisko s potřebným vybavením pro prvotřídní bydlení a relaxaci.

Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu. Je to ojedinělá možnost letního bydlení v krásném a příjemném prostředí v největším bulharském letovisku Slunečné pobřeží.
Apartmán je možné užívat jak pro osobní účely (k bydlení nebo trávení dovolené), tak i jako komerční objekt a pronajímat ho přes přes naší agenturu během letní sezony.

Máme v nabídce menší a větší apartmány o rozloze 2+kk, s přímým výhledem na moře, nebo bez výhledu. Cenově jsou pak tyto apartmány dostupnější.
Přístup do komplexu je omezený a dovolen pouze pro majitele apartmánu a jejich hosty nebo hosty, kteří si rezervovali pobyt v komplexu formou rezervace.

V docházkové vzdálenosti je spousta obchodů, restaurací a dalších služeb. Veškerá občanská vybavenost je v místě nebo v blízkém okolí.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu odpočinku a rekreaci, ale i jako investice k pronájmu.
Roční platby:
Roční poplatek za údržbu činí 15 € za m2 za rok.
V údržbě společných částí je zahrnuto:
údržba společných částí komplexu
údržba společné části budovy
údržby zelených ploch komplexu
údržba bazénu
celoroční strážení komplexu
osvětlení společných částí domu
Jižní pláž Pomorie se rozprostírá v klidné zátoce. Je to jedna z nejbezpečnějších a nejčistších pláží v Bulharsku. Její délka je cca 1 000 m a šířka dosahuje 100 m.
Do největšího turistického letoviska „Slunečné pobřeží“ a antického města Nessebar, které je architektonickou a archeologickou kulturní památkou UNESCO, se dostanete za pouhých 20 minut autem nebo autobusem.

Proč si koupit nemovitost přímo od nás?
Naše realitní kancelář je jedna z mála, která působí v Bulharsku celoročně, máme zde k dispozici česky mluvící realitní makléře.Naše firma se zabývá prodejem, pronájmem a celkovou správou nemovitostí na Bulharském pobřeží v lokalitě Svatý Vlas, Sluneční pobřeží, Nessebar, Ravda, Aheloy,Pomorie.

Číslo zakázky
IDNES-014
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
133 m2
Podlaží
4. patro (5. NP)
Počet podlaží budovy
7 podlaží
Terasa
Výtah
Parkování
parkování ve dvoře
Internet
Telefon
Televize
Vybavení
zařízený
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
Bezbariérový přístup

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku