Prodej bytu 3+1 195 m²

Ericeira, Portugalsko

31 995 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Duplex v Ericeiře

Více než 300 slunečných dnů v roce, oceán, úchvatné pobřeží, krásné procházky, trasy na běhání nebo na kolo, výborné jídlo, lahodné víno nebo surfování. To je portugalská Ericeira - jeden z nejstarších surfových spotů světa, který patří mezi světové surfařské rezervace.
Situovaný přímo nad centrem města Ericeira. Historické centrum s restauracemi a kavárnami v docházkové vzdálenosti cca 500 metrů - 1 km. Přímo v centru je městská pláž Praia dos Pescadores. Je přizpůsobená lidem, vhodná ke koupání, je zde molo a vlnolam. Přestože se jedná o městskou pláž, je velice klidná a na pláži budete většinu roku téměř sami. Další oblíbená pláž je cca o 500 metrů od městské pláže - Praia do Sul s venkovními kavárnami a restauracemi. Samotná pláž je také velice klidná a téměř bez lidí.
Ericeira je malebné stylové městečko vzdálené zhruba 40 km od Lisabonu. S hlavním městem Portugalska má rychlé dálniční spojení. Ericeira je místo, které žije, ale přesto tady najdete klid. Místní o Ericeiře říkají "Ericeira never dies. "Často toto město také označují za magické místo. Jednou tam přijedete a už tam chcete zůstat. Je to místo, které nabízí nespoutanou přírodu i luxus a skvělý servis včetně relaxace, masáží, kosmetických salonů, jógy, krásných golfových hřišť v okolí nebo skate parků.
Dny na západním pobřeží navíc vždy uzavírají jedinečné západy slunce.

Číslo zakázky
IDNES-020-NP06218
Cena
31 995 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
195 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
3 podlaží
Vybavení
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku