Byt 4+kk/B, 163,5 m2, ul. Dlážděná, Praha 1 - Nové Město

Dlážděná, Praha 1

23 542 000 Kč 24 523 000 Kč

Poznámka k ceně: Prodává přímý majitel. Nyní akční cena, která je platná do 15.8.2018. + provize zahrnuta

Prodej bytu 4+kk s balkonem 5,3 m2, v projektu Palác Dlážděná, v atraktivní lokalitě Nového Města v Praze. K bytu náleží zděný sklep. Orientace bytu je na jižní, severní a východní stranu. Celková výměra bytu je 163,5 m2. Cena bytu je vč. 21 % DPH. Je zde možnost přikoupit si 2 garážová stání.
Luxus, elegance, přepych a výjimečnost. To budou slova, která vás budou napadat pokaždé, když vstoupíte do Paláce Dlážděná.
U domu bude provedena citlivá rekonstrukce, kdy bude zachován celkový výraz uličního průčelí, které je typickým příkladem novorenesanční architektury. Pro snazší obslužnost rezidentů bude v domě nový výtah. Skutečnou oázu klidu v pulsujícím srdci hlavního města můžete okusit ve zrekonstruovaném dvorním traktu.
Lokalizace domu dokonale splňuje nároky pro aktivní život ve velkoměstě. Ulice Dlážděná přímo navazuje na ulici Hybernskou, vedoucí k Prašné bráně a nákupnímu bulváru Na Příkopě. Během několika minut se dostanete na Náměstí Republiky či Václavské náměstí, jedny z tepen pražské městské dopravy.
Ve fotogalerii najdete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti, a fotky ze vzorového bytu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.
„Vzhledem k tomu, že se jedná o nově vzniklý byt, kupující NEPLATÍ daň z nabytí nemovité věci a šetří tedy částku ve výši odpovídající 4% z kupní ceny. “

Číslo zakázky
IDNES-DD51
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
164 m2
Podlaží
4. patro (5. NP).
Sklep
Balkon
Výtah
PENB
E

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama