Byt 3+kk, 100,5 m2, ul. Dlážděná, Praha 1 - Nové Město

Dlážděná, Praha 1

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena je konečná. Neplatíte provizi. + provize zahrnuta

Nabízíme k prodeji příjemný byt 3+kk v projektu Palác Dlážděná v samém srdci Prahy. K bytu náleží sklepní kóje. Orientace bytu je na západní stranu. Celková výměra bytu je 100,5 m2. Cena bytu je vč. 15% DPH. Výhodou je, že byt je osvobozený od daně z nabytí nemovité věci, majitel tak ušetří 4% z kupní ceny. Je zde možnost přikoupit si garážové stání.
Luxus, elegance, přepych a výjimečnost. To budou slova, která vás budou napadat pokaždé, když vstoupíte do Paláce Dlážděná.
U domu bude provedena citlivá rekonstrukce, kdy bude zachován celkový výraz uličního průčelí, které je typickým příkladem novorenesanční architektury. Pro snazší obslužnost rezidentů bude v domě nový výtah. Skutečnou oázu klidu v pulsujícím srdci hlavního města můžete okusit ve zrekonstruovaném dvorním traktu.
Lokalizace domu dokonale splňuje nároky pro aktivní život ve velkoměstě. Ulice Dlážděná přímo navazuje na ulici Hybernskou, vedoucí k Prašné bráně a nákupnímu bulváru Na Příkopě. Během několika minut se dostanete na Náměstí Republiky či Václavské náměstí, jedny z tepen pražské městské dopravy.
Ve fotogalerii najdete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti, a fotky ze vzorového bytu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.

Číslo zakázky
IDNES-DD53a
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
101 m2
Podlaží
4. patro (5. NP).
Sklep
Výtah
PENB
E
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama