Prodej bytu 5+kk, 174 m²

U staré školy, Praha 1 - Staré Město

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v kanceláři

Nádherný byt 5+1 - Praha 1, Staré Město

Nádherný byt 5+1 - Praha 1, Staré Město. Byt do OV se nachází na nejprestižnější pražské adrese poblíž Pařížské ulice, na rohu Vězeňské ul. a ul. U staré školy. Je umístěn na rohu domu, ve 2. patře s výtahem, v historickém činžovním domě z r. 1913 ve stylu geometrické secese. Zachované hodnotné původní dekorativní prvky společných prostor.
Podlahová plocha bytu 174,4 m2. Pokoje 23 m2 + 27 m2 + 25 m2 + 22 m2 + 24 m2, kuchyně 15 m2, hala 25 m2, koupelna 5 m2, komora 5 m2, spíž 2 m2, WC 1 m2. Všechny pokoje jsou přístupné z prostorné haly. Příslušenstvím bytu je i velký sklep v suterénu domu a balkon v mezipatře s výhledem do dvora (výměra těchto prostor není započítána v podlahové ploše bytu).
Nové vstupní dveře do bytu s bezpečnostní vložkou (replika původních secesních dveří), hodnotné původní prvky interiéru, plynové etážové vytápění, dřevěné parkety, štukové zdobené stropy, vodovod a kanalizace v plastu (v r. 2010), elektroinstalace v mědi. Železobetonová nosná konstrukce domu umožňuje změnu vnitřního uspořádání bytu. Mezi dvěma pokoji již byla vybourána příčka a vznikl velký reprezentativní obývací pokoj. V domě právě instalován nový výtah. Téměř bezbariérový přístup do bytu z ulice. PENB zatím nezpracován (ze zákona G).

Číslo zakázky
IDNES-N01648
Cena
cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
174 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
7 podlaží
Sklep
Balkon
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku