Prodej bytu 1kk 24 m2, OV, Praha 1 - Malá strana

Praha 1 - Malá Strana

4 500 000 Kč 4 790 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme prodej bytu 1kk v osobním vlastnictví na Praze 1 - Malá Strana. Byt je po částečné rekonstrukci 24 m2 velký a vhodný jak k bydlení, tak jako investice. Byt se nachází v rekonstruovaném domě, hned vedle Justičního paláce. K bytu náleží velký sklep a podíl na pozemku na dvoře. Jsou zde minimální náklady na energie.
Bytová jednotka se nachází ve 4 podlaží, orientovaná na jih, z okna je výhled do dvora Justičního paláce, kde jsou stromy. Fantastická lokalita hned po Petřínem, Hradčany a Karlův Most několik minut pěšky.
We offer under exklusive representation sell of the flat 1 kk in personal property located in Prague 1 - Malá Strana.
The flat is partially renovated, it is 24 m2 large. It is suitable as the place for living and as the investment as well.
The flat is situated in renovated block of flats, directly next to Judicial Palace. The large basement belongs to this flat and the share on the courtyard as well.
There are the least consumtion charges.
The flat is placed in the 4th floor, oriented on the south. The view from the room is at the courtyard of the palace with the trees. This is fantastic locality in a minute to Petřín, just a few minutes walk to Hradčany and Charles Bridge
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 939 800,- Kč a měsíční splátkou 15 627,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-158740
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
24 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Internet
Plyn
zaveden
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Vybavení
zařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis