Prodej, Byty 3+kk, 80 m2

Za strašnickou vozovnou, Praha 10 - Strašnice

7 860 057 Kč 8 151 051 Kč

Poznámka k ceně: včetně DPH

Byt 3+kk o celkové rozloze 80,2 m2 s balkonem 6,2 m2 se nachází ve 3. NP sedmipodlažního bytového domu. Součástí ceny je bytová jednotka a sklep včetně DPH. Podmínkou koupě je přikoupení parkovacího stání (od 350.000 Kč bez DPH).
Výstavba KORU Vinohradská byla zahájena v prosinci 2017 a její dokončení je plánované na konec roku 2019. Ve skvělé lokalitě pražských Strašnic vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny, který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů. Samozřejmostí je podzemní parkoviště s dostatkem parkovacích míst. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů.
KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. Vršovice a Žižkov, čtvrti, kde to žije, budete mít jen pár minut hromadnou dopravou, a pro chvíle odpočinku vás jistě zláká areál Hostivařské přehrady. A pokud budete chtít vyrazit na nákupy nebo do kina, do OC Flora či Fashion Areny Štěrboholy se dopravíte během 10 minut.

Číslo zakázky
IDNES-KV.305
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
80 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
9 podlaží
Sklep
Balkon
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
nezařízený
Datum nastěhování
31.03.2020
Roční spotřeba energie
72 kWh
PENB
B
Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis