Prodej bytu 3+kk 72 m²
Na Slavíkově, Praha 10 - Dolní Měcholupy
10 800 000 Kč
10 499 000 Kč
Chci spočítat hypotéku
Byt v nízkoenergetickém projektu
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej bytu 3kk v nízkoenergetickém komorním projektu v Dolních Měcholupech. K bytu o užitné ploše 72 m² s terasou 10 m² a vlastní zahradou 142 m², náleží garážové stání, sklep a společná kolárna. Dalším benefitem je možnost sdílení venkovního altánu na společném pozemku za domem.
Bytová jednotka má vlastní rekuperační jednotku a elektricky ovládané venkovní hliníkové žaluzie. Na střeše jsou umístěny solární panely.
Měsíční náklady čtyř členné rodiny (teplo, voda, služby) činí 3.800,- CZK.
Řízené větrání s rekuperací tepla udržuje v bytě čerstvý vzduch a společně s exteriérovým stíněním přispívá k udržení komfortní teploty.
Projekt s 8 bytovými jednotkami je umístěn na samostatném uzavřeném pozemku. Pozemek se nachází ve vilové čtvrti s veškerou občanskou vybaveností, včetně školky, základní školy, několika restaurací a obchodů. V nedalekém okolí jsou tři lékaři a obchodní centrum Europark Štěrboholy. Ve volném čase můžete využít golfové hřiště Hostivař, fitness centrum či cyklostezky, které prochází přímo obcí. Lokalita nabízí také výbornou dopravní dostupnost do centra Prahy a to buď několika linkami MHD nebo vlakem z kilometr vzdáleného nádraží Hostivař.
- Číslo zakázky
- IDNES-53423
- Cena
- 10 499 000 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- cihlová
- Stav budovy
- dobrý stav
- Stav bytu
- dobrý stav
- Vlastnictví
- osobní
- Výstavba
- 2010
- Užitná plocha
- 72 m2
- Podlaží
- zvýšené přízemí (1. NP)
- Počet podlaží budovy
- 3 podlaží
- Sklep
- Terasa
- jihozápad , 10 m2
- Výtah
- Plocha zahrady
- 142 m2
- Parkování
- garáž
- Internet
- Plyn
- veřejný přívod
- Vybavení
- částečně zařízený
- Dopravní dostupnost
- železnice, silnice, veřejná doprava, autobus
- PENB
- B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Moderní bydlení v Evergreenu Ďáblice
24.04.2023 23:51 Komerční sdělení
Mezonet v Libni si zamilujete pro jeho industriální ráz i dokonalý výhled na Prahu
18.04.2023 12:52 Komerční sdělení
Máte trable s prodejem nemovitosti? Konec předsudků, ozvěte se makléři
23.03.2023 00:09 Komerční sdělení
Nečekejte na levnější hypotéku, když na ní dosáhnete ještě dnes
09.03.2023 09:50 Komerční sdělení
Nejlepší chata je ta, kterou si nekoupíte!
02.03.2023 07:17 Komerční sdělení