Prodej bytu 3+1 135 m²

Gorazdova, Praha 2 - Nové Město

17 990 000 Kč 14 054 293 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu měsíční poplatky Cena nezahrnuje nesplacenou anuitu ve výši 2.935.707,-Kč.

Byt 3+1 u Tančícího domu

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízím ke koupi výjimečně situovaný byt o dispozici 3+1 a velkorysé výměře 135m2 v samém centru Prahy u Tančícího domu. V současné podobě disponuje byt třemi opravdu nadstandardně prostornými pokoji (všechny obdařené výhledem na Pražský hrad) a samostatnou kuchyní (s oknem do vnitrobloku), z které je dále přístupná komora a bývalý pokoj pro služku. Vše se ale může vhodným zásahem proměnit na byt, v kterém se budou prolínat původním prvky s těmi moderními a celý prostor tak může naplňovat ty nejpřísnější nároky moderního bydlení.
Byt je určený k celkové rekonstrukci zahrnující rozvody vody, elektřiny, odpady, podlahy, omítky podhledy, koupelnu, kuchyni ad. Jednu z variant rekonstrukce najdete na webových stránkách nemovitosti jako vizualizaci a v případě zájmu je možné do emailu zaslat položkový rozpočet připravený stavební firmou. Koupi bytu lze financovat v hotovosti, příp. formou hypotečního úvěru za podmínky, že vlastníte jinou nemovitost, kterou můžete ručit.
Byt je v družstevním vlastnictví a anuita činí k datu 31.12.2020 částku 2.935.707,- Kč,-. Částka za převod družstevního podílu činí 14.054.293,- Kč.
Byt se nachází v ulici Gorazdova, která propojuje Jiráskovo a Palackého náměstí, také se napojuje na ulici Resslova, kterou se dostanete na Náplavku nebo na Karlovo náměstí. V nejbližším okolí se nachází několik historických památek, nespočet restaurací, barů, kaváren a na Náplavce nebo Karlově náměstí probíhají celoročně kulturní akce.
Souhrnné informace k bytu u Tančícího domu (náklady na provoz bytu, dispozice bytu, kompletní fotogalerie) naleznete na webových stránkách nemovitosti: byt-u-tancaku. cz Na webu naleznete také video prohlídku, vizualizace či půdorys.

Číslo zakázky
IDNES-8754/2918
Cena
14 054 293 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
družstevní
Užitná plocha
135 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Internet
Telefon
Televize
Vybavení
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

QARA

Šafaříkova 201/17, Praha - Vinohrady

6 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku