Prodej bytu 4+kk 126 m²

Mánesova, Praha 2 - Vinohrady

24 340 578 Kč Chci spočítat hypotéku

Byt 4+kk

Výjimečná secesní rezidence s výtahem po kompletní pečlivé rekonstrukci nabízí exkluzivní prostorný byt v klidné ulici ústící na náměstí Jiřího z Poděbrad. Dle původních plánů citlivě zrekonstruovaná budova odkazující na architektonický vliv stylu Art Nouveau disponuje velkoryse pojatými byty, včetně nabízené jednotky ve 4. podlaží s balkonem o rozloze 126 m2 s třemi ložnicemi, obývacím pokojem a kuchyní, dvěma koupelnami, šatnami, balkonem do vnitrobloku s upravenou zahradou a sklepem.
Nadstandardní bytová jednotka je pro své umístění ve vyšším patře plná světla. Svým charakterem skýtá klidná zákoutí k odpočinku i pro početnou rodinu, zároveň vybízí ke společnému přátelskému setkávání v centrální části bytu. Jednotka je nabízena ve stavu white walls, tj. bez finálního dokončení povrchů a obkladů. Exkluzivní návrhy interiérů designového studia představují ideální funkční využití bytu v plném luxusu, zájemce se však může při zařizování prostor realizovat v kooperaci s architekty a designéry i sám. Specifickým rysem bytu je dvojí orientace pokojů – do klidné ulice se stromy a zároveň do vnitrobloku, neboť rezidenční jednotka zabírá celou polovinu obytného patra. Do bytu se vstupuje širokým schodištěm, které dekorují původní secesní štuky. Klasické materiály jako sklo, dřevo nebo kámen jsou využívány i přímo v návrzích interiéru bytu a zdůrazňují jeho nadčasovost i přepychovost.
Prestižní adresu nejlépe charakterizuje blízké okolí – nedaleká Vinohradská třída plná oblíbených restaurací a obchodů, náměstí Jiřího z Poděbrad s lokálními farmářskými trhy, zelené Riegrovy sady i četná umělecká centra a galerie na pomezí Vinohrad a Žižkova. Právě Vinohrady patří mezi nejdynamičtější pražské čtvrti, které si však zachovaly svůj nadstandardní rezidenční charakter.
Plánované dokončení Q2 2021.

Číslo zakázky
IDNES-HOMELAND-S-586
Cena
24 340 578 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
126 m2
Podlaží
4. patro (5. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Parkování
parkování na ulici
PENB
C
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

9 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku