Prodej bytu 3+kk 92 m²

Mánesova, Praha 2 - Vinohrady

19 124 423 Kč Chci spočítat hypotéku

Byt 3+kk

Výjimečná secesní rezidence s výtahem po kompletní pečlivé rekonstrukci nabízí exkluzivní půdní byt v klidné ulici ústící na náměstí Jiřího z Poděbrad. Dle původních plánů citlivě zrekonstruovaná budova odkazující na architektonický vliv stylu Art Nouveau disponuje velkoryse pojatými byty, včetně nabízené jednotky v posledním 6. podlaží s balkonem o rozloze 92 m2 s dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a kuchyní, koupelnou, šatnami, balkonem do vnitrobloku s upravenou zahradou a sklepem.
Nadstandardní bytová jednotka je pro své umístění ve vyšším patře plná světla. Svým charakterem skýtá klidná zákoutí k odpočinku i pro početnou rodinu, zároveň vybízí ke společnému přátelskému setkávání v centrální části bytu. Jednotka je nabízena ve stavu white walls, tj. bez finálního dokončení povrchů a obkladů. Exkluzivní návrhy interiérů designového studia představují ideální funkční využití bytu v plném luxusu, zájemce se však může při zařizování prostor realizovat v kooperaci s architekty a designéry i sám. Specifickým rysem bytu je dvojí orientace pokojů do klidné ulice se stromy a zároveň do vnitrobloku. Do bytu se vstupuje širokým schodištěm, které dekorují původní secesní štuky. Klasické materiály jako sklo, dřevo nebo kámen jsou využívány i přímo v návrzích interiéru bytu a zdůrazňují jeho nadčasovost i přepychovost.
Prestižní adresu nejlépe charakterizuje blízké okolí – nedaleká Vinohradská třída plná oblíbených restaurací a obchodů, náměstí Jiřího z Poděbrad s lokálními farmářskými trhy, zelené Riegrovy sady i četná umělecká centra a galerie na pomezí Vinohrad a Žižkova. Právě Vinohrady patří mezi nejdynamičtější pražské čtvrti, které si však zachovaly svůj nadstandardní rezidenční charakter.
Plánované dokončení Q2 2021.

Číslo zakázky
IDNES-HOMELAND-S-587
Cena
19 124 423 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
92 m2
Podlaží
6. patro (7. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Parkování
parkování na ulici
PENB
C
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

9 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku