Prodej bytu 2+kk 70,4 m2 (č. 156-01-042)

Praha 2

16 581 000 Kč

Poznámka k ceně: ceny all inclusive

Nabízíme k prodeji byt č. 156-01-042 s dispozicí 2+kk (70,4 m2) s terasou (15,6 m2), sklepem a parkovacím stáním v garážích domu v luxusním projektu Rezidence U Muzea.
Byt je dokončený v exluzivním standardu provedení Premium. Vybavení jednotlivých bytů zahrnuje například luxusní dřevěné temperované podlahy, exkluzivní koupelny s velkoformátovými obklady a dlažbou, bezfalcové zvýšené interiérové dveře a řadu dalších luxusních designových prvků. Všechny byty jsou navíc vybaveny klimatizací a u některých bytů jsou v koupelnách navrženy hydromasážní vany. Ve všech bytech jsou pancéřované vstupní dveře.
Ceny jsou all inclusive a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), luxusní provedení Premium, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.
Vnější fasády jsou obloženy kamenem, společné části jsou vybaveny luxusními obklady a dlažbami, skleněným zábradlím, velkými hliníkovými okny a na uliční straně předokenními žaluziemi, v horních patrech automatickými.
Rezidence U Muzea je komorním bytovým projektem v prestižní lokalitě historického centra Prahy. I přes umístění v pulsujícím srdci metropole přímo nad přestupní stanicí metra Muzeum je všech 42 nových bytů orientováno do klidné ulice bez dopravního ruchu.
Každý pracovní den od 8 do 19 hodin je možné si telefonicky dohodnout nezávaznou individuální prohlídku neprodaných bytů v jakékoliv lokalitě s některým z obchodních zástupců na telefonním čísle +420 227 038 004, +420 227 016 028.
Největší výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny. Garantovaná HYPOTÉKA na 90% kupní ceny se zvýhodněnou úrokovou sazbou
Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

Číslo zakázky
IDNES-N01220
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
70 m2
Podlaží
6. patro (7. NP)
Počet podlaží budovy
7 podlaží
Sklep
Terasa
Výtah
Telefon
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Datum nastěhování
15.04.2016
PENB
B
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama