Loft 101 s privátní předzahrádkou

Československého exilu, Praha 4 - Modřany, okres Praha

5 214 000 Kč

Unikátní loft orientovaný na jih o celkové ploše 82,5m2 se nachází v přízemí domu. K jednotce náleží soukromá předzahrádka 32,7m2 se samostatným vchodem do loftu. Jednotka se prodává v provedení shell&core. Svůj vysněný domov si tak můžete navrhnout sami nebo ve spolupráci s vlastním designérem. Nadstandardní výška stropů umožňuje širokou paletu úprav, díky nimž se plocha jednotlivých apartmánů násobí.
Vanguard Prague je projekt, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu netradiční lofty s plochou 41 m2, ale i penthousy s výměrou neuvěřitelných 626 m2. Při velkorysé výšce stropů až do 4,4 m se jedná o prostor, jehož variabilita vyráží dech. Opravdové lofty pro ty, kteří vědí, že jediným omezením je jejich vlastní fantazie.
Výtahy pro automobil přímo do Vašeho loftu. Recepce se službou concierge. Wellness, fitness, bazén, sauna i střešní terasy. Okna od podlahy ke stropu. Výhled na celou Prahu. To vše je Vanguard.
Prostor pro realizaci svých vizí dostala tři renomovaná architektonická studia. Každé jednotlivé řešení bude originálem vybroušeným na míru vaší osobnosti a stylu. Lofty jsou k dispozici také ve formě shell & core. Svůj vysněný domov si tak můžete navrhnout sami.
Projekt je situován v lukrativní lokalitě poblíž městské části Hodkovičky. Místo se vyznačuje optimální dostupností jak do centra, tak do okrajových částí Prahy. V bezprostředním okolí naleznete i golfové hřiště, cyklostezky a spousty zeleně.
Finální podoba se může lišit od vizualizací projektu.

Číslo zakázky
IDNES-VG101a
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
83 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet podlaží budovy
15 podlaží
Plocha zahrady
33 m2
Vybavení
nezařízený
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis