Byt 1+1 v objektu Dvorecké náměstí v oblíbené lokalitě Praha - Podolí - nyní sleva

Dvorecké náměstí, Praha 4 - Podolí, okres Praha

3 490 000 Kč

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Investičně zajímavý byt 1+1 se nachází v prvním nadzemním podlaží a má celkovou výměru 43,3 m2. Skládá se z předsíně 7,1 m2, pokoje 17,1 m2, kuchyně 11,2 m2, koupelny a wc a komory 0,4 m2. Slevy až 700.000 Kč na poslední volné byty v obytném domě Dvorecké náměstí.
Byt se nachází v obytném domě Dvorecké náměstí se skládá celkem ze 4 nebytových a 26 bytových jednotek s dispozicí 1+kk až 3+1, některé byty mají balkón a v nejvyšším patře jsou terasy s krásným výhledem na Vltavu a okolní zeleň. Čistá fasáda domu, reprezentativní vstupní prostory z mramoru i účelné a funkční uspořádání společných prostor, splňují veškeré předpoklady spokojeného bydlení. Bytové jednotky představují ideální investiční příležitost, ať už za účelem vlastního bydlení či dlouhodobého pronájmu.
Pro aktivní sport i rekreaci mnoho Pražanů navštěvuje Plavecký stadion Podolí, Veslařský ostrov, tenisové dvorce či říční plovárnu Žluté lázně. Nachází se zde i velmi renomovaná nemocnice s porodnicí, velký areál České televize „Kavčí hory“, či jeden z nejstarších kostelů v Praze, kostel sv. Michaela archanděla z roku 1222. Cyklostezka podél Vltavy od soutoku s Berounkou až do centra Prahy, stejně jako loděnice s velkým množstvím komorních kaváren a restaurací, představují příležitost k odpočinku a relaxaci. V rámci MHD je místní páteřní tramvajová trať vedena po pravém břehu Vltavy od Vyšehradu směrem do Braníku a Modřan. Ve stanicí Podolí – Dvorce mají svou konečnou stanici také autobusové linky. Skvělé dopravní spojení do centra a z centra je velkou výhodou této lokality.
Více informací a další nemovitosti k prodeji najdete na webových stránkách City Home.
Fotografie bytu jsou pouze ilustrační.

Číslo zakázky
IDNES-DVOA1.2
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Výstavba
1940
Užitná plocha
43 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Výtah
Plyn
zaveden
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
PENB
D
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis