Prodej bytu 3+kk 64 m²

Líbalova, Praha 4 - Chodov

8 180 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Parkovací stání lze dokoupit za 402 500 vč. DPH pro byty 2+kk a větší

Byt 3+kk, 68,3 m2 - Rezidence Opatov

Rádi bychom Vám tímto nabídli byt č. 1b207 o velikosti 3+kk, 68,3 m2 v rezidenčním projektu Rezidence Opatov. Projekt se bude nacházet v těsné blízkosti centrálního parku a metra C Opatov.
Rezidenční projekt Opatov nabídne 300 bytů, většinou s terasami, balkony nebo zahrádkami ve fungující čtvrti s veškerou občanskou vybaveností. Všechny byty splňují požadavky na bezproblémové bezbariérové užívání. Budova má průkaz energetické náročnosti B, bydlení je tedy velmi úsporné. Při stavbě je kladen důraz na ekologický přístup za použití kvalitních materiálů, které budoucím majitelům bytů zajistí bezproblémové a příjemné bydlení na dlouhá léta.
Svým řešením nabízené byty, které osloví široké spektrum zájemců. V nabídce jsou dispozice od 1+kk až po byty 3+kk. Ke každému bytu náleží parkovací stání a vlastní sklípek. V parteru domu je umístěno 5 komerčních ploch různých velikostí s velkou variabilitou využití.
Opatov II je součástí plně fungující čtvrti s kompletní občanskou vybaveností včetně obchodů, lékařů, škol, školek či restaurací. Výhodou je také perfektní dopravní dostupnost. To znamená výborné napojení na systém městské hromadné dopravy a městskou silniční síť. Rezidence se nachází v blízkosti metra Opatov a ve velmi dobré vazbě na dálnici D1.
Rezidenční objekt svou architekturou vhodně doplňuje stávající výstavbu na Opatově, ale přitom vytváří základ nového městského centra na Jižním městě. Kvalita bydlení je ještě zdůrazněna vnitřním zeleným atriem, které je vybaveno několika městotvornými prvky, které dotvářejí příjemnou atmosféru. Rezidence Opatov bude klidná, a přitom zajímavá stavba s propracovanými detaily a různorodými architektonickými prvky, která oživí charakter Jižního Města.
Koncepce architektonického řešení si klade za cíl oživit určitou monotónnost a uniformitu stávajícího sídliště. Jde o jednu z prvních staveb Jižního města budoucnosti, která nabídne atraktivní budovy s obchodními prostory i byty, aby stávající čtvrť získala více „městský“ než „sídlištní“ charakter.
Rezidence Opatov bude ideálním místem pro rodinu i trávení času s přáteli. Hlavní vstup je od stanice metra na jihozápadní straně vnitřního atria, které bude upraveno jak pro možnost pohybu dětí, tak i k vzájemnému potkávání. Vnitřního provoz budovy striktně odděluje obchodní a administrativní část od bytového domu, aby nedocházelo k volnému pohybu cizích osob v jednotlivých částech domu. Vytváříme tak bezpečné místo, které ale není izolované od běžného života.

Číslo zakázky
IDNES-1b207
Cena
8 180 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
64 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Lodžie
Internet
Telefon
Topení
ústřední - dálkové
Elektřina
230V, zavedena
Datum nastěhování
31.12.2024
Roční spotřeba energie
50 kWh
PENB
B
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

5 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku