Prodej bytu 2+kk 53 m²

Štichova, Praha 4 - Háje

7 181 520 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena zahrnuje DPH a přiřazené příslušenství (sklep, parkovací stání...), včetně DPH

Prodej, Byty 2+kk, 53m² - U Hostivařské přehrady, Praha 4 - Háje

Bonus v podobě poukázky na vybavení interiéru nebo klimatizace v hodnotě 300 000 Kč zdarma s Garancí vrácení peněz a Garantovanou hypotékou 2,99 % p. a. *

Nabízíme k prodeji byt č. 125-03-086 s dispozicí 1+kk (2+kk) (52,7 m²), s balkonem (8,3 m²), sklepem a parkovacím stáním v novém projektu U Hostivařské přehrady na Praze 4 – Háje.

Byt bude dokončený ve vysokém standardu provedení Komfort, který zahrnuje designové koupelny či u vybraných bytů klimatizace a rekuperace pro zajištění komfortního a zdravého bydlení.
V rámci standardu je možné vybírat z mnoha desítek kombinací obkladů a dlažeb, moderních dekorů plovoucích podlah a dekorů vnitřních dveří. Díky tomu si můžete byt přizpůsobit dle svých představ.

V projektu je možné vybírat z dispozic bytů od 1+kk až 4+kk.

Projekt se nachází 8 minut pěšky od stanice metra C – Háje, pouhých 18 minut od Václavského náměstí a do několika málo minut se lze napojit na dálnici D1.

K bytu navíc jako bonus obdržíte zdarma klimatizaci nebo poukázku na vybavení interiéru z interiérového studia CENTRAL INTERIER. Poukázka může být použita na kompletní zařízení kupovaného bytu nebo jen na část vybavení, například na luxusní kuchyni.

Central Group klientům nabízí nejširší možnosti financování na trhu včetně zvýhodněné hypotéky zdarma a ,, na klíč“. Po uzavření smlouvy stačí uhradit jen 10 % ceny do 30 dnů od podpisu smlouvy. Zbývající část pak můžete uhradit podle svých možností a volby v libovolných splátkách. Pro všechny byty v nabídce kromě bytů již dokončených a u všech typů financování můžete využít také Garanci vrácení peněz. Vybraný byt můžete až do předání kdykoliv vrátit a Central Group Vám vyplatí zpět všechny uhrazené peníze. Máte tak jistotu, že na koupi bytu od Central Group nemůžete prodělat.

V rámci programu Garantovaná hypotéka 2,99 % nabízíme úrokovou sazbu ve výši maximálně 2,99 % p. a. po dobu tří let od začátku čerpání hypotéky. I kdyby se v té době sazby ještě pohybovaly výše, rozdíl za Vás dorovnáme. Máte tak jistotu, že splátka úvěru bude maximálně taková, jakou byste platili s hypotékou 2,99 %.

Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze nezávazný informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.


*Reprezentativní příklad:
Zprostředkovatelem úvěru je společnost CENTRAL GROUP a. s. Výše úvěru 2.000.000 Kč, doba trvání 30 let, celkový počet splátek 360, měsíční splátka 8.422 Kč, pevná úroková sazba po dobu tří let 2,99 % p. a., RPSN 3,19 %, celková částka splatná spotřebitelem 3.031.668 Kč. Společnost CENTRAL GROUP a. s. kompenzuje po dobu prvních tří let rozdíl mezi úrokovou sazbou převyšující 2,99 % p. a. a úrokovou sazbou uvedenou ve zprostředkované úvěrové smlouvě, a to maximálně do výše 6 % p. a. Další náklady: druhé čerpání 500 Kč, pojištění nemovitosti, poplatek bance za výmaz zástavního práva 500 Kč, poplatek katastrálnímu úřadu 2.000 Kč. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

Číslo zakázky
IDNES-125-03-086
Cena
7 181 520 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
53 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
7 podlaží
Sklep
Balkon
8 m2
Parkování
parkování na ulici
Internet
Telefon
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
Datum nastěhování
01.03.2025
Roční spotřeba energie
81 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

5 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku