Prodej bytu 3+kk, 113 m²

Holečkova, Praha 5 - Smíchov, okres Praha

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prémiový 3+kk s dispozicí 113 m2 v komorní rezidenci v centru Prahy

Prostorný byt 3+kk má výměru 113 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem 46,2 m2, dvou ložnic 16 m2 a 12,7 m2 , vstupní haly 12 m2 a šatny 6 m2. Ložnice mají ensuite koupelny s wc, další wc je přístupné z vstupní haly. Na chodbě je komora. K bytu navíc náleží garážové stání v rezidenci.
Dispoziční řešení umožňuje celou řadu interiérových řešení. Kvalitní povrchové materiály, vysoký standard finálního dokončení představují trvalou hodnotu a vysokou investici.
Komorní projekt Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího. Holečkova House je místo, kde krása, funkce, nezbytnost a luxus splývá v jedno, je to příslib životního stylu na vysoké úrovni.
Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a nabízí dva exkluzivní byty a komerční prostory nejvyššího standardu. Výšková návaznost domu drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku, stejně jako architektonické zpracování je inspirováno současnými trendy, s promyšleným dispozičním uspořádáním a velkým důrazem na finální dokončení.
Velkou předností jsou také klientské změny, které od úpravy dispozičního uspořádání až po realizaci na klíč je možné zajistit prostřednictvím společnosti SATPO. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou samozřejmě také nedílnou součástí naší nabídky.
Více informací o nabízené jednotce naleznete na webu SATPO.

Číslo zakázky
IDNES-HOLA2.1
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
projekt
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
113 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
5 podlaží
Výtah
Televize
PENB
C
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku