Prodej bytu 4+kk 87,1 m2 (č. 167-01-026)

Mozartova, Praha 5 - Smíchov

9 998 055 Kč

Poznámka k ceně: Ceny ALL INCLUSIVE

Nabízíme k prodeji byt č. 167-01-026 s dispozicí 4+kk (87,1m2) s dvěma balkony (3,4 m2 a 1 m2), sklepem a vnitřním parkovacím stáním v lokalitě Rezidence Na Bertramce.
Byt je dokončený ve vysokém standardu provedení Rezidence, který zahrnuje mimo jiné dřevěná okna s tepelně izolačním trojsklem, nadstandardní typy obkladů v koupelně až ke stropu a bezpečnostní vchodové dveře. V rámci tohoto provedení můžete bez příplatku vybírat z mnoha typů dřevěných podlah a vnitřních dveří. Ceny jsou all inclusive a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), luxusní provedení Rezidence, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.
Nově dokončený komorní rezidenční projekt v tom nejkouzelnějším koutu Prahy. To je Rezidence Na Bertramce. Najdete ji přímo v parku, naproti legendární usedlosti Bertramka. Přestože je rezidence obklopená zelení, je v podstatě v centru města několik minut chůze od stanice metra Anděl s komplexní nabídkou služeb a širokými možnostmi nákupu. Byty jsou vybaveny předokenními žaluziemi a rekuperací, která zajistí neustálý přísun čerstvého vzduchu a tím zdravé prostředí.
Každý pracovní den od 8 do 19 hodin je možné si telefonicky dohodnout nezávaznou individuální prohlídku neprodaných bytů v jakékoliv lokalitě s některým z obchodních zástupců na telefonním čísle +420 227 038 004, +420 227 016 028.
Největší výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny. Garantovaná HYPOTÉKA na 90% kupní ceny se zvýhodněnou úrokovou sazbou.
Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

Číslo zakázky
IDNES-N01163
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
87 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Balkon
Výtah
Telefon
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Datum nastěhování
15.06.2017
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis