Prodej bytu 3+kk 90 m²

Plzeňská, Praha 5 - Smíchov

12 390 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej originálního designového bytu 3+kk, 90 m2 - Praha 5 - Smíchov

Promyšlený a originálně řešený loftový byt v aktuální dispozici 3+kk s okny do tichého dvora se nachází v nově rekonstruovaném bytovém domě na místě, kde se dobře bydlelo už před staletími. Dům prošel celkovou renovací a přístavbou za zachování původní architektonické podoby stavby i užitných prvků a současného splnění standardů moderního bydlení.
Dominantou bytu je otevřený obývací prostor s luxusní a designovou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, prostorná podesta a obývací prostor. Velkoplošná francouzská okna poskytují dostatek denního světla i pocit vzdušnosti.
Podesta se vstupem do bytu propojuje obě podlaží a slouží jako předsíň, kde bez problémů zaparkujete kočárek i kolo. Vchází se odtud do koupelny s velkým sprchovým koutem, širokým umyvadlem (120 cm), bidetem, toaletou a pračkou.
Ve spodním podlaží je vybudovaná prostorově velkorysá ložnice s vestavěnou šatnou, dále dětský pokoj či pokoj pro hosty a vešel se sem i elegantně vestavěný pracovní kout pro práci z domova, který po skončení pracovní doby dokonale splyne se stěnou. Od domácí pohody a relaxace vás pak žádné pracovní povinnosti nemají šanci rozptýlit. V prostoru pod schody a koupelnou oceníte praktické úložné prostory. V celém bytě je vodní podlahové topení, a tak místo, které jinde běžně zabírají topná tělesa, můžete využít jinak.
V domě i vnitrobloku vládne absolutní ticho a klid, ačkoli se dům nachází na rohu ulice Plzeňská a Na Čečeličce. Toto místní jméno se váže k rodu Čečelických, kteří zdejší původně viniční usedlost vlastnili od roku 1662. Pole a vinice se v okolí nacházely ještě v roce 1787, kdy nedaleko odsud, v letním sídle manželů Duškových, dokončil prý Mozart svou operu Don Giovanni. Tehdy Smíchov ještě nepatřil mezi pražská města, zatímco dnes se už počítá k jeho centru.
Obyvatele tu od křižovatky Anděl se stanicí metra a OC Nový Smíchov dělí jen 1 zastávka tramvají, která staví přímo u domu a její honosný název s příměsí nostalgie zdejší historii připomíná.
Výborné dopravní spojení a veškeré myslitelné zázemí v okolí (M? a Z? se nachází doslova "za rohem") je v rovnováze s možností každodenní relaxace v zeleni. V pěší dostupnosti se nachází park Sacré Coeur, zahrada Kinských, odkud lze vystoupat přes Nebozízek až na Petřín, opačným směrem se rozkládají Husovy sady, Šalamounka, Klamovka. Ideální relax si můžete dopřát i doma, ať už na pavlači posedíte sami nebo se zapovídáte se sousedy nad sklenkou dobrého pití.
V plánu městské části je úprava uličního pásu Plzeňské ulice ze současné dopravní tepny na zelenou městskou třídu: oddychový boulevard se stromořadím, lavičkami a vodními prvky, se zachovaným tramvajovým spojením. Studie budoucí podoby ulice Plzeňská byla včetně vizualizací už představena veřejnosti a vzbudila velké nadšení a očekávání.
Pokud hledáte vlastní bydlení nebo investiční byt, nabízí tato volba pro každý případ velmi zajímavé zhodnocení.
Přijďte sami nasát atmosféru bytu i domu. Zdejší genius loci je silný a nepředatelný.

Číslo zakázky
IDNES-14421379
Cena
12 390 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
90 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Internet
Vybavení
částečně zařízený
Roční spotřeba energie
94 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku