Prodej bytu 2+1, 81 m²

Štefánikova, Praha 5 - Smíchov

8 990 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Neplatíte daň z nabytí měsíční poplatky 4 200 Kč

Prodej bytu 100m od metra ANDĚL, 2+1 81 m² Štefánikova, Praha 5 - Smíchov

Nabízíme Vám světlý a prostorný byt 2+1 + (pracovna/šatna/zimní zahrada apod.) + právo parkování ve dvoře, o velikosti 81,4 m2, nacházející se 100 m od METRA ANDĚL v 1. patře činžovního domu na adrese Štefánikova 250/6 Praha 5.
Byt má vynikající dispozici. Vstupuje se do prostorné předsíně, ve které se nacházejí dvě vestavěné skříně. Přímo proti vchodovým dveřím je koupelna. Nalevo od vstupu je vchod do obývacího pokoje, ze kterého je dále přístup do kuchyně – oba pokoje na západ. Napravo od vstupu je dále klidná ložnice s koutem např. pro pracovnu – orientace na východ. Výměry: předsíň 9,7 m2, kuchyně 13,1 m2, obývací pokoj 23,7 m2, ložnice + pracovna 24,5 m2, prostorná koupelna + WC 10,4 m2. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2007, elektrika v mědi, na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba, protipožární vchodové dveře, v celém bytě dále nová okna, směrem do ulice dvojitá protihluková. V dubnu 2020 v kuchyni nový dřez, sporák a lednice s výrobou ledu, v koupelně dále nová závěsná WC mísa. Vytápění a teplou vodu zajišťuje zánovní plynový kotel se zásobníkem. Celý byt je nově vymalován, připraven k okamžitému využití. Měsíční poplatky činí (rozpis pro dvě osoby) 4200 Kč, z čehož 2400 jde do fondu oprav. Dům byl nedávno zprivatizován od města do vlastnictví jednotlivých nájemců, v současné době se plánuje schůze SVJ a revitalizace částí domu a vnitrobloku.

Byt je díky své orientaci a vysokým oknům celý den světlý a s ohledem na protější dům směrem na západ a nízké patro, nehrozí v létě od slunce nežádoucí žár. Největším benefitem je exklusivní poloha domu 100 m od metra a nákupního centra Nový Smíchov a dále právo nájmu parkování jednoho automobilu ve dvoře. Nejen tedy z tohoto pohledu jde jistě o výjimečnou nabídku s vysokým cenovým potenciálem zhodnocení, neboť se jedná o luxusní pražskou lokalitu! S ohledem na současnou situaci Vám garantujeme bezpečnou prohlídku, v bytě nikdo nebydlí, je čistý, dobře větraný, můžete si ho prohlédnout v klidu sami, dle Vašich potřeb a času. Možnost prohlídek kdykoliv!

Číslo zakázky
IDNES-1
Cena
8 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
centrum
Užitná plocha
81 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Parkování
parkování ve dvoře
Dopravní dostupnost
metro
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku