Prodej bytu 2+kk 52 m²

U Blaženky, Praha 5 - Smíchov

8 493 100 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej bytu 2+kk, 52 m², U Blaženky, Praha 5 - Smíchov

Nabízíme ke koupi nový byt v exkluzivním rozestavěném projektu Pod Bertramkou na Praze 5. Exkluzivita tohoto projektu spočívá v jeho umístění v soukromém oploceném areálu, ze tří stran obklopeném lesem, téměř v centru Prahy, jen jeden a půl kilometru od stanice metra Anděl (Anděl) a nákupního centra Nový Smíchov. Rezidenční komplex se bude skládat ze 45 bytů a bude vybaven dvěma výtahy. Všechny byty v projektu budou dokončeny v nejvyšším standardu PREMIUM, který zahrnuje třívrstvé parkety, mramorové obklady a vysoce kvalitní sanitu. Další požadavky na dokončení mohou být implementovány v rámci klientských změn během výstavby, jejíž dokončení je naplánováno na 4. čtvrtletí 2023. Byty budou vybaveny technologiemi Smart home, chybět nebude virtuální recepce, přípojka pro dobíjení elektromobilů, bezpečnostní kamerový systém, ale ani systém na zachytávání dešťové vody. Ten poslouží například i k údržbě komunitní zahrady s dětským hřištěm a místem na grilování, která je také součástí projektu. Součástí nemovitosti budou také podzemní garáže s vjezdem na SPZ.
Nabízený ke koupi byt o dispozici 2+kk, bude se nacházet v 4 nadzemním podlaží, má celkovou plochu 52 m² včetně útulného balkonu 4 m², který nabídne nádherný výhled na les, přiléhající k domu. V ceně bytu nejsou zahrnutý jedno parkovací stání P103 v 1. NP domu a sklepní koje S114 ve stejném patře, které lze dokoupit za společnou cenu 606 900 Kč. Detailní umístění je uvedeno na schématech v publikaci.
Prodej bytu je realizován formou postoupení práv ze smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Všechny vaše dotazy podrobně zodpoví naši zaměstnanci, stačí zanechat své kontaktní údaje.

Číslo zakázky
IDNES-TR 4464
Cena
8 493 100 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
52 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
5 podlaží
Sklep
Balkon
4 m2
Výtah
Parkování
garáž
Plyn
zaveden
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Datum nastěhování
31.10.2023
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

6 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku