Prodej bytu 2+kk 55 m²

Za Ženskými domovy, Praha 5 - Smíchov

7 345 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena obsahuje DPH a sklep, cena neobsahuje parkovací stání, které je možné přikoupit za cenu od 500.

Prodej bytu 2+kk, 55,4 m2

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 2+kk, č. SM2-3.3.4 o výměře 55,4 m2 v první etapě bytového projektu Smíchov City v budově SM2-03. Budova byla navržena architektonickým ateliérem Kuba & Pilař architekti.
Bytový dům SM2 tvoří spolu s administrativní budovou Na Knížecí SM1 ucelený městský blok. Bytový dům SM2 určený především pro účely bydlení dobře vystihuje celkovou filozofii projektu Smíchov City. Vytvořit na principu města krátkých vzdáleností moderní zástavbu, která ctí principy tradičně rostlého města, kde můžete bydlet, pracovat i aktivně trávit volný čas. Jeho hlavním kouzlem je různorodost a citlivý přístup, s nímž zapadne do tradiční městské čtvrti. Bytový dům SM2 tvoří devět různorodých sekcí, které budou mít šest nadzemních a až tři podzemní podlaží.
Architektonické pojetí jednotlivých sekcí ctí osobitost, která je charakteristická pro celý projekt Smíchov City. O návrhy a řešení domů v objektu SM2 se postarala uznávaná česká architektonická studia v čele s hlavním architektem akad. arch. Ladislavem Kubou z ateliéru Kuba & Pilař architekti, který je zároveň autorem vnitřního parku a sekcí SM2–03 a 07. Autorem sekcí SM2–02, 04 a 09 je prof. Ing. arch. Ladislav Lábus z atelieru Lábus AA. Sekce SM2–01 a 06 navrhl Ing. arch. Tomáš Prouza a sekce SM2–05 a 08 Ing. arch. Jaroslav Zíma, oba z ateliéru D3A.
Všechny návrhy spojuje citlivá práce s dispozicemi jednotlivých domů a jejich okolí. V rámci budované čtvrti budou totiž právě domy spoluvytvářet charakteristické a nezaměnitelné prostředí. Jednotlivé sekce se proto odliší výškou, proporcí, barevností nebo zdůrazněním či potlačením některých prvků. Hlavním cílem této různorodosti je dosáhnout atmosféry tradičně rostlého města, které bude v harmonii s dosavadní smíchovskou zástavbou.
Všechny sekce splňují požadavky na bezproblémové bezbariérové užívání.
Velkou výhodou rezidenčního domu SM2 je absolutní dostupnost. Metro, tramvaje, autobusy, vlaky jsou v přímém sousedství. Letiště Václava Havla je vzdálené jen necelou půl hodinu. A skvělá je i dostupnost autem a přímé napojení na městský okruh.

Číslo zakázky
IDNES-SM2-3.3.4
Cena
7 345 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
55 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Internet
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
Roční spotřeba energie
50 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

6 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku