Prodej bytu 4+1, 276 m²

Albánská, Praha 6 - Bubeneč, okres Praha

21 000 000 Kč 18 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej atypického bytu 4+1/3T, 276 m2, se zahradou 306 m2, Praha 6 - Bubeneč

Prodáváme velmi zajímavou nemovitost s potenciálem, polovinu rodinné vily a zahrady v samém srdci klidné Bubenče na Praze 6. Hlavní byt 4+1 v této rodinné vile zabírá celé horní patro a je propojen s terasami přístupnými ze dvou pokojů. K bytu náleží polovina přízemí, kde se dá vybudovat další malá bytová jednotka, posilovna, sauna, technická místnost a sklep. Součástí jsou také dvě garáže a polovina z celkové výměry zahrady.
Nemovitost je vymezena v Prohlášení vlastníka. V současné době je již vyklizena, určena ke kompletní rekonstrukci. V domě jsou pouze dva byty, spodní patro je trvale obydlené. Zahrady jsou od sebe oddělené a každá část má samostatný vchod. Jedná se o unikátní nabídku v této lokalitě.
V bezprostředním okolí je řada školek a základních škol, nejblíže jazykově zaměřená Základní škola Emy Destinnové, mnoho výborných a vyhlášených restaurací, obchodů kde lze nakoupit běžné potraviny i speciální italské lahůdky, francouzská vína, řecké potraviny, arabské speciality, ruské speciality. Veškerá sociální vybavenost je v bezprostředním okolí.
Možnost parkování na náměstí nebo také možnost pronajmutí parkovacího stání v krytých garážích přímo na náměstí. V blízkém okolí se nachází většina ambasád a rezidencí velvyslanců, tato čtvrť je jedna z nejbezpečnějších v celé Praze. Služebna místní policie za rohem se perfektně stará o pořádek v místě. Blízkost Stromovky (cca 200 m) nabízí relaxaci v přírodě (jogging, v zimě bruslení na slepém rameni Vltavy, in-line bruslení na udržovaných trasách, možnost jízdy na koni i ustájení na Trojském ostrově).
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N4948
Cena
18 000 000 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
před rekonstrukcí
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
276 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Sklep
Terasa
Plocha zahrady
400 m2
Plyn
zaveden
Vybavení
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku